ONE Championship: Full Circle w najbliższy piątek na żywo w Fightklubie!

Dwa pojedynki o mistrzowskie pasy, w tym starcie wagi średniej Reinier de Ridder vs Kiamrian Abbasov, uświetnią piątkową galę ONE Championship. Widowisko Full Circle na żywo w Fightklubie. Początek transmisji o godz. 11:30.

 

Kolejna gala ONE organizowana w Singapore Indoor Stadium wypełniona będzie znakomitymi pojedynkami, w których swoje umiejętności zaprezentują zarówno gwiazdy organizacji, jak i pretendenci, którzy dopiero marzą o sławie, splendorze i tytułach. W sumie w „Mieście Lwa” zaplanowano aż dwanaście pojedynków w formule MMA, Muay Thai i kick-boxingu.

Na szczycie karty wieczoru znalazły się oczywiście dwie walki o mistrzostwo. W najważniejszej o tytuł w wadze średniej rywalizować będą broniący pasa Reinier „The Dutch Knight” de Ridder z jedną z największych gwiazd tej kategorii, Kiamrianem „Brazen” Abbasovem. Kirgiz niedawno przeniósł się do tej właśnie wagi i spróbuje sięgnąć w niej po koronę. Zadanie czeka go jednak ekstremalnie trudne, fighter z Europy świetnie spisywał się bowiem w ostatnich pojedynkach i w Singapurze będzie chciał udowodnić, że to on jest niekwestionowanym czempionem wagi średniej.

W walce o pas kick-boxerski w wadze półciężkiej powalczą z kolei Roman Kryklia i Murat Aygun. Ich starcie zapowiadane było już kilkukrotnie, z różnych względów nie dochodziło jednak do skutku. W Singapurze kości zostaną jednak w końcu rzucone. Kto wyjdzie z tego starcia obronną ręką?

Równie intrygująco zapowiada się długo wyczekiwana potyczka pomiędzy Aung La „The Birmese Pythonem” N Sangiem i Vitalym Bigdashem. Piątkowy pojedynek będzie ich trzecią konfrontacją w historii. Poprzednio obaj rywalizowali ze sobą pięć lat temu, stoczyli wówczas dziesięć niezwykle zaciętych i trzymających w napięciu rund, a każda z walk kończyła się zwycięstwem jednego z nich. Czy tym razem będziemy świadkami decydującej konfrontacji?

Dla obu będzie to bardzo ważna walka, jej zwycięzca otrzyma bowiem możliwość rywalizacji o pas ze zwycięzcą turnieju organizowanego pod auspicjami ONE. A taki pojedynek to już prosta droga do ponownego zajęcia miejsca na tronie. Obaj mają chrapkę na zwycięstwo, obaj mogą poszczycić się dobrą formą – Birmańczyk w swoim ostatnim pojedynku znokautował Leandro Ataidesa, z kolei Bigdash nie dał większych nadziei Fan Rongowi. Kto będzie górą w bezpośrednim starciu?

Gala ONE Championship: Full Circle w piątek 25 lutego o godz. 11:30 na żywo w Fightklubie!

Main Card gali ONE Championship: Full Circle:

Reinier de Ridder vs Kiamrian Abbasov

Roman Kryklia vs Murat Aygun

Aung La N Sang vs Vitaly Bigdash

Enriko Kehl vs Tayfun Ozcan

Guto Inocente vs Bruno Susano

Fabricio Andrade vs Jeremy Pacatiw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *