Onet wspiera 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wizyta w operze w towarzystwie Katarzyny Janowskiej, pokaz mody z Marcinem Cejrowskim, mecz piłkarskiej reprezentacji Polski z Michałem Polem, gra w squasha z Bartoszem Węglarczykiem, jeden dzień w roli redaktora naczelnego „Faktu” lub jazda samochodem Onet Rano z Jarosławem Kuźniarem to wspierające zbiórkę aukcje Onetu, oficjalnego partnera internetowego WOŚP. Na łamach Onetu są publikowane także historie, wywiady i ważne informacje związane ze zbliżającym się 26. Finałem oraz działaniem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 

14 stycznia WOŚP będzie zbierać środki na zakup sprzętu ratującego zdrowie i życie dzieci na oddziałach noworodkowych w całej Polsce. Onet uruchomił stronę http://wosp.onet.pl/, dzięki której można wpłacić określoną kwotę lub wylicytować jedną z aukcji Onetu.

Wśród propozycji licytacji można znaleźć mecz squasha z Bartoszem Węglarczykiem, dyrektorem programowym Onetu (http://aukcje.wosp.org.pl/squash-z-dyrektorem-programowym-onet-pl-i5747095) i zaproszenie do opery od Katarzyny Janowskiej, redaktor naczelnej działu „Kultura”. Zwycięzca licytacji będzie miał okazję wybrać się wraz z Katarzyną Janowską na premierę spektaklu „Ognisty anioł” Siergieja Prokofiewa, 13 maja w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie (http://aukcje.wosp.org.pl/spektakl-operowy-w-towarzystwie-katarzyny-janowskiej-i5746879).

Michał Pol, szef działu Sport w Onecie, przygotował nie lada gratkę dla miłośników piłki nożnej: wspólne wyjście na Stadion Narodowy 12 czerwca, na mecz Polska – Litwa (http://aukcje.wosp.org.pl/wyjscie-na-mecz-polska-litwa-z-michalem-polem-i5747017).

Marcin Cejrowski, redaktor naczelny Plejada.pl, do licytacji proponuje udział w pokazie mody, zdjęcia i wizytę w strefie VIP oraz relację w serwisie Plejada.pl: http://aukcje.wosp.org.pl/pokaz-mody-z-towarzystwie-marcina-cejrowskiego-i5747041

Jarosław Kuźniar, prowadzący Onet Rano, zaprasza do licytowania wizyty w porannym programie – będzie można zobaczyć jak powstaje Onet Rano, odwiedzić jego kulisy, wejść do mobilnego studia i udać się na przejażdżkę z prowadzącym: http://aukcje.wosp.org.pl/odwiedz-jarka-kuzniara-na-backstage-u-onet-rano-i5747086

Robert Feluś, redaktor naczelny dziennika „Fakt”, zachęca do licytacji, w której zwycięzca będzie mógł na jeden dzień przejąć jego stery i zostać naczelnym największej gazety w Polsce: http://aukcje.wosp.org.pl/zostan-redaktorem-naczelnym-faktu-i5747059

Wszystkie aukcje już się rozpoczęły na Allegro.pl. By licytować wyżej wymienione propozycje, wystarczy wejść na stronę aukcje.wosp.org.pl lub wosp.onet.pl.

W najbliższą niedzielę na ulicach w Polsce, ale także w kilkudziesięciu miastach na całym świecie, kwestować będzie blisko 120 tys. wolontariuszy. Oprócz zbiórki ulicznej odbędą się koncerty, happeningi i inne wydarzenia, a tradycyjnie o godz. 20. przestrzeń nad wieloma miastami rozświetli „Światełko do nieba”.

W niedzielę na Marszałkowskiej 76, w warszawskiej siedzibie, Onet otworzy własny sztab WOŚP, w którym można będzie spotkać znanych onetowych wolontariuszy m.in. Bartosza Węglarczyka, Katarzynę Janowską, Piotra Halickiego i innych.

Dzięki Onetowi każdy chętny będzie mógł również uwiecznić swój udział w tegorocznym Finale WOŚP – pod Pałacem Kultury zostaną rozstawione fotobudki, a osoby które zdecydują się z nich skorzystać będą mogły zobaczyć swoje zdjęcie na ustawionym pod Pałacem Kultury i Nauki telebimie lub udostępnić zdjęcie w mediach społecznościowych.

Na stronie głównej Onet.pl, w dniu Finału, oprócz newsów i relacji z wydarzeń, będzie można podglądać na bieżąco kwotę wpłat. Tego dnia zmieni się też logo aplikacji mobilnej Onet, a aplikacja Jakdojade wskaże drogę do najważniejszych wydarzeń WOŚP w największych miastach Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *