MediaTVPZapowiedzi TV

Opole w tanecznym rytmie

Zjawiskowa aktorka Edyta Herbuś, nowa gwiazda Teleexpressu Rafał Patyra oraz charyzmatyczny Norbi – takie trio w niedzielny wieczór 11 czerwca poprowadzi po raz pierwszy na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki koncert Opole After Party.

Festiwal w Opolu jest najsłynniejszą sceną muzyczną w Polsce, która tego dnia stanie się również sceną taneczną. Dla mnie to wielka radość powrotu do widzów telewizji publicznej, którzy tak mocno kibicowali mi w jednym z najważniejszych dniu w życiu – konkursie tanecznej Eurowizji. Traktuję to spotkanie, jako sentymentalny powrót do tanecznych korzeni, choć w zupełnie nowej roli – konferansjerkimówi Edyta Herbuś.

Podczas Opole After Party usłyszymy największe przeboje polskiej muzyki tanecznej. Od big-beatu i prywatek lat 70-tych, przez elektroniczny pop lat 80-tych, po wszelkie odmiany muzyki dance obecnej w Polsce od lat 90-tych. Na scenie pojawi się zaskakujący i oryginalny miks artystów. Od Tercetu Egzotycznego, Wojciecha Gąssowskiego przez Papa D. do Stachursky’ego.

Podczas tego niezapomnianego wieczoru zabrzmią przeboje największych gwiazd polskiej sceny: Urszuli, Kombii, Jerzego Połomskiego, Blue Cafe, grupy Bolter, Haliny Frąckowiak i Izabeli Trojanowskiej. Bez tych hitów nie ma dobrej zabawy.

Norbi zapowiada, że „podczas tego koncertu nawet faceci będą gorący”.

Niezwykłą oprawę muzyczną nadadzą Torres Brothers pod kierownictwem Tomasza Torresa. Reżyserem koncertu jest Konrad Smuga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *