Polecane

OUTtv Polska na Outfilm

Outfilm i OUTtv łączą siły, aby zaoferować polskiej społeczności LGBT+ więcej unikalnych treści z katalogu OUTtv.

 

OUTtv to europejski, lifestylowy kanał telewizyjny dla społeczności LGBT+ i osób bez uprzedzeń z serialami LGBT+, filmami dokumentalnymi, fabularnymi i własnymi produkcjami OUT originals.

Oprócz biblioteki i sobotnich premier Outfilmu, w każdą środę będą dodawane nowe odcinki seriali, filmy dokumentalne, programy telewizyjne i oryginalne produkcje OUTtv.

Wszystko dostępne w ramach subskrypcji Outfilm+. Mamy nadzieję, że to połączenie marek Wam się spodoba. Outfilm + OUTtv to dużo więcej queerowych treści.

 

 

Więcej treści na: Outfilm

 

OUTtv to pierwszy na świecie kanał nadający programy rozrywkowe i lifestylowe dedykowane nie tylko dla społeczności LGBTQ+, ale również dla osób będących otwartymi na innych. Stąd też 40% jego odbiorców stanowią kobiety deklarujące orientację heteroseksualną.

W ofercie kanału telewizyjnego OUTtv znajdują się programy o tematyce związanej z modą i podróżami, kulturą i sztuką, filmy dokumentalne i fabularne oraz szeroki wybór seriali tematycznych – komediowych, dramatycznych i queerowych.

Na OUTtv można znaleźć wyjątkowe show, popularne wśród społeczności LGBTQ+ na całym świecie, takie jak np.: RuPaul’s Drag Race, Looking, Fire Island, Finding Prince Charming, Shade Queens of NYC, Cucumber & Banana, Queer as Folk, Hot in Cleveland, Vicious, Lipservice i Drag Race Thailand.

Kanał ma ponadto w ofercie wiele filmów, w tym wielokrotnie nagradzanych na rozmaitych festiwalach filmów LGBT, pośród których są takie legendy jak Dallas Buyers Club, A Single Man, Xenia, Praia do Futuro, Pride, Land of Storms.

Dodatkowo OUTtv relacjonuje najważniejsze wydarzenia i informuje o sprawach szczególnie istotnych dla społeczności LGBTQ+, takie jak: festiwale muzyczne i filmowe, pokazy mody, a także prezentuje relacje z podróży do miejsc szczególnie przyjaznych społeczności będącej główną grupą odbiorców kanału. Ponadto na widzów czeka wiele innych interesujących treści, będących odpowiedzią na istotne sprawy.

Dystrybutorem OUTtv w Polsce na prawach wyłączności jest firma Pasjatv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *