Paramount Channel HD i Nickelodeon z nowymi pasmami programowymi

Kanały Paramount Channel HD i Nickelodeon wprowadzają nowe pasma programowe. Dodatkowo, kanał filmowy rezygnuje z reklam.

 

 

 

 

 

Od połowy kwietnia br., Paramount Channel HD wprowadza specjalne pasmo filmów bez reklam. Codziennie, od godz. 13.30 prezentowane będą hity kinowe bez żadnych przerw. Z początkiem kwietnia, stacja wprowadziła dodatkowe pasmo serialu animowanego „Pingwiny z Madagaskaru”. Animacje emitowane są codziennie w godzinach 9:00 – 12:00.

Z kolei na antenie Nickelodeon od poniedziałku do piątku, od godz. 16:15 stacja emituje dedykowane minimaratony z ulubionymi bohaterami. Każdy tydzień poświęcony jest innemu tytułowi, m.in. “Alvin i wiewiórki”, „Harmidom” czy „Dodaj Magii”.

Ponadto, na świąteczny weekend, 11-13 kwietnia, stacja zaplanowała całodniowe maratony, podczas których widzowie będą mogli się spotkać z wybranymi postaciami popularnych animacji i seriali: „SpongeBobKanciastoporty”, “Nicky, Ricki, Dicky i Dawn” oraz „Victoria znaczy zwycięstwo”.

Z kolei w sobotę, 25 kwietnia o godz. 17:50, na antenie Nickelodeon zostanie wyemitowane „The best of KCA”, czyli najlepsze i najzabawniejsze momenty z dotychczasowych edycji gali „Nickelodeon Kids Choice Awards” .

 

Opublikowany przez Paramount Channel Wtorek, 10 marca 2020

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *