Pasma dziecięce na kanałach w 4FUN Dance i 4FUN Gold!

Znudziły się już Wam gry komputerowe, planszówki i nie chcecie, żeby Wasze dziecko było niepocieszone? A może Twoja latorośl kocha śpiewać, a jej marzeniem jest estrada? Dla wszystkich dzieci znaleźliśmy idealny sposób na kreatywne spędzanie czasu – pasma dziecięce w 4FUN Dance i 4FUN Gold!

Co robić w domu z dzieckiem? Ono się nudzi!

Codziennie od 6:00 do 11:00 w 4FUN Dance i od 11:00 do 18:00 w 4FUN Gold na Wasze dzieciaki czekają najlepsze dziecięce piosenki i przerywniki, dzięki którym Twoje dziecko powtórzy litery, cyfry, a także nauczy się podstawowych działań matematycznych i pozna świat zwierząt. Teraz dodatkowo z uwagi na wyjątkowe okoliczności pouczymy Wasze dzieci higieny!

Głównym celem zmian programowych jest jak najszybsza edukacja najmłodszych w zakresie higieny osobistej. „Przeboje 4FUN Kids” w 4FUN DANCE oraz „Przeboje dla dzieci” na antenie 4FUN GOLD to pasma z piosenkami, które uwielbiają wszystkie dzieci! Wykorzystujemy ten sentyment i uczymy dzieci, jak należy o siebie dbać – mówi Iga Mackiewicz, dyrektor programowa 4FUN Media.

Gwarantujemy, że oglądanie i słuchanie naszych programów to nie tylko zabawa, ale również nauka, a specjalnie wyselekcjonowane piosenki dla dzieci zabawią i doedukują Twoje pociechy. To jedyne pasma dziecięce, z którymi z czystym sumieniem możesz zostawić swojego malucha!

Wśród specjalnie wybranych piosenek znajdziecie m.in. ten hit internetu!

Pamiętajcie – między 6:00 a 11:00 odpalcie dzieciom 4FUN Dance, a o 11:00 przełączcie na 4FUN Gold. Chodzą słuchy, że rodzice śpiewający razem z dzieciakami są „cool”

Konkurs dla dzieci i ich rodziców

Jeżeli chcecie jeszcze bardziej zachęcić dzieci do częstego mycia rąk to mamy sposób, żeby je do tego zachęcić – specjalnie dla rodziców i ich pociech ogłaszamy wyjątkowy konkurs! Do zgarnięcia zestawy LEGO!

Napiszcie do 4FUN.TV na Messengerze i pokażcie nam krótki filmik, na którym pokażecie jak Wasze pociechy myją ręce – do wygrania klocki LEGO idealne na nudę w domu! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *