Październik na kanale AMC

W nadchodzącym miesiącu kanał AMC szczególnie poleca uwadze premierę 3. sezonu serialu „HUMANS” – 8 października (poniedziałek) o 22:00.
 
AMC zaprasza także na finałowy odcinek sezonu 4B „Fear the Walking Dead” – 1 października o 3:00 i 22:00.

Polecamy ponadto cykl filmowy „Wybuchowe piątki” – w każdy piątek o 22:00.

 

 
FEAR THE WALKING DEAD
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Finał sezonu 4B – 1 października (poniedziałek) o 3:00, równocześnie z amerykańską premierą, powtórka tego samego dnia o 22:00
W tym roku rzeczywistości „Fear the Walkig Dead” i „The Walking Dead” przeniknęły się, gdy Morgan Jones (Lennie James) wkroczył do świata „Fear the Walking Dead”, by rozpocząć nową przygodę z Madison Clark (Kim Dickens) i jej rodziną. Na ich drodze stanęli nowi sprzymierzeńcy oraz wrogowie niosący ze sobą kolejne zagrożenia.
Pierwsza połowa 4. sezonu rozpoczęła się od sceny, w której przy ognisku siedzi jedna osoba, a zakończyła się spotkaniem wokół niego dziewięciu postaci. Bohaterowie, którzy rozpoczęli swoją podróż w odosobnieniu, zetknęli się ze sobą w nieoczekiwany sposób i znaleźli się w miejscu, w którym nigdy by się nie spodziewali znaleźć razem. W drugiej połowie sezonu odkryją, kim są, zarówno jako jednostki, jak i część większej grupy, a także dowiedzą się, w jakim kierunku będą dalej podążać.   Zmierzą się z nowymi przeciwnikami: ludźmi, nieumarłymi, a nawet naturą. Będzie to podróż pełna niebezpieczeństw, miłości, złamanych serc, straty i jak się okaże – także nadziei.
Występują: Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Maggie Grace, Colman Domingo
HUMANS

PRODUKCJA WŁASNA AMC

Premiera 3. sezonu 8 października o 22:00, kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 22:00
Co czyni nas ludźmi? Czy Synth może myśleć i czuć to, co człowiek? I jeśli tak, to co z tym faktem mamy zrobić?
Ten ambitny, ośmioodcinkowy serial twórców serialu „Utopia” i „Broadchurch” stanowi taki właśnie scenariusz, który zamienia się w przerażający thriller i kontemplację nad naturą człowieczeństwa. „HUMANS” to serial z czołową obsadą oraz wciągające spojrzenie na pytanie, które z każdym dniem zdaje się być coraz mniej hipotetyczne.
Akcja 3. sezonu rozgrywa się rok po odzyskaniu świadomości przez Synthy. Zdziesiątkowana i prześladowana populacja maszyn walczy o przetrwanie w świecie, który ich nienawidzi i się ich boi. W podzielonej Wielkiej Brytanii, Synthy i ludzie walczą o ustanowienie niełatwego pokoju, ale kiedy w samej społeczności robotów zaczynają się rozłamy, wszelkie nadzieje na osiągnięcie stabilizacji zaczynają się oddalać.
Znajdujące się w opozycji do politycznych zawirowań, etyczne zawiłości dotyczące pojawienia się nowego gatunku składają się na porywającą, wielowątkową narrację. Podczas gdy rodzina Synthów, Mia (Chan), Niska (Berrington) i Max (Jeremiah) walczą o prawo do przeżycia, Joe (Goodman-Hill), Laura (Parkinson) oraz ich dzieci, Mattie (Lucy Carless), Toby (Theo Stevenson) i Sophie (Pixie Davies), próbują pogodzić się z wstrząsającymi wydarzeniami z poprzedniego sezonu.
Występują: Katherine Parkinson, Gemma Chan, Lucy Carless
WYBUCHOWE PIĄTKI
W każdy piątek o 22:00
KULOODPORNY
5 października
Twardy gliniarz z Los Angeles, Frank „Kuloodporny” McBain, wyrusza w niebezpieczną misję, której celem jest odzyskanie skradzionego przez terrorystów ściśle tajnego pojazdu bojowego.
MŁODE STRZELBY II
12 października
Słynny rewolwerowiec, Billy „The Kid”, został zatrzymany w hotelu, a jego kompanii trafili do więzienia w hrabstwie Lincoln. Jednak Billy, używając wrodzonego sprytu, uwalnia się z niewoli i odbija członków swego gangu. Uciekając przed grożącym im stryczkiem, udają się do Meksyku, który ma być bezpieczną przystanią. Jednak w pościg za nimi rusza Pat Garrett – dawny przyjaciel Billy’ego.
FREEJACK
19 października
Łowcy nagród z przyszłości przenoszą się w czasie, by dostarczyć super bogaczom nowe ciała. Tuż przed śmiertelnym wypadkiem kierowca wyścigowy, Alex Furlong, zostaje porwany z kokpitu swego bolidu i przeniesiony w przyszłość do roku 2009. Próbując uratować się z opresji staje się „freejackiem”, obcym w najdziwniejszej krainie, a pozbawiony litości „bonejacker” ma szansę zgarnąć za niego miliony.
BITWA O ZIEMIĘ
26 października
Ziemia, rok 3000. Rasa ludzka jest na wyginięciu. Ta oryginalna i nowoczesna opowieść o podboju dokonanym przez kosmitów i ludzkim buncie wypełniona jest humorem, przygodą i niebezpieczeństwem, a w połączeniu z realistycznymi efektami specjalnymi, tworzy niezwykle wybuchowy i rozrywkowy film, który z pewnością sprawi, że widz będzie pod wrażeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *