Zapowiedzi TV

Drugi odcinek rozrywkowego show „Następny proszę!” w TV Puls

W drugim odcinku rozrywkowego show „Następny proszę!” widzów zaskoczy jeden z najlepszych polskich iluzjonistów – Piotr Denisiuk (m.in. finalista „Mam talent”). Czy jego sztuczki pomogą zawodnikom w grze o wielkie pieniądze? Komu tym razem prowadzący show Marcin Wójcik powie „Następny proszę!”, a kto dojdzie do finału? Wielkie emocje już w niedzielę 7 października o 19:00, tylko w TV Puls!
 

 

W nowym show TV Puls „Następny proszę!” dzieje się bardzo wiele – prowadzący program Marcin Wójcikdba o znakomity humor widzów i uczestników, są tańce przy akompaniamencie Grzegorza Wilka i jego bandu, Kuba Krzak występuje w zwariowanych rolach, a na planie pojawiają się przeróżni goście – w pierwszym odcinku była to Ela Romanowska. W odcinku drugim widzów zaskoczy Piotr Denisiuk – jeden z najlepszych polskich iluzjonistów, który zademonstruje kilka sztuczek. Będzie się działo!

„Następny proszę!” to program, który łączy emocje teleturnieju z doskonałą zabawą rozrywkowego show. Takiego show w Polsce jeszcze nie było! W roli prowadzącego – uwielbiany przez widzów Marcin Wójcik.

Program „Następny proszę!” oparty jest na licencji włoskiego Next One, pokochali go m.in. widzowie z Kanady, Włoch i Hiszpanii. Gra toczy się o wysoką stawkę, a Zwycięzca może być tylko jeden! Zasady są jasne: uczestnicy teleturnieju stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań – do wyboru są tylko dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden fałszywy ruch i do gry zasiądzie następny uczestnik. Osoba, której uda się pokonać wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. Tym razem, uczestnik ścigając się z czasem, musi błędnie odpowiedzieć na 21 pytań. Jeśli mu się uda, wygrywa pieniądze. „Następny proszę!” to pierwszy teleturniej z odwróconymi zasadami. Nowość na rynku telewizyjnym.

Producentem wykonawczym jest Endemol Shine Polska – producent takich programów jak: „MasterChef”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, czy „The Brain. Genialny umysł”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *