Październik na kanale Lifetime

Na antenie Lifetime, uwadze widzów szczególnie polecamy nowy program „Królowe staroci”, w którym prowadzące Tanya i Tracy przemierzają Amerykę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu niezwykłych przedmiotów „z duszą”.

 

 

 

NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI
Crazy Love
W środy, od 17 października o 21:00 w Lifetime

W tym nowym udramatyzowanym cyklu z gatunku reality show autentycznym historiom nadano formę filmów fabularnych.Wszystko zawsze zaczyna się od wielkiej namiętności.

W kolejnych odcinkach oglądamy pary, które w imię miłości i erotycznego zauroczenia robią rzeczy, o jakich w zwykłych okolicznościach nigdy by nawet nie pomyślały. Licealni prymusi zabijają dziewczynę, która grozi zniszczeniem ich związku; prawniczka pomaga swojemu klientowi uciec z więzienia i wraz z nim ukrywa się przed policją; w następstwie tornada para zakochanych z Michigan rusza na przestępczy szlak niczym Bonnie i Clyde. To opowieści o ludziach, którzy za sprawą miłości uwierzyli, że nie obowiązują ich normy moralne, jakimi kieruje się reszta społeczeństwa

KRÓLOWE STAROCI
Picker Sisters
W środy, od 24 października o 20:30 w Lifetime 

Tanya McQueen i Tracy Hudson (znane z serii: “Dom nie do poznania”) przemierzają Amerykę wzdłuż i wszerz, zaglądając w każdy kąt i pod każdą strzechę, w poszukiwaniu niezwykłych przedmiotów do swojego nowego sklepu z wyposażeniem dla domu.

Zrobią dosłownie wszystko, żeby zdobyć meble i antyki, za które ich przyszli klienci dadzą się pokroić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *