Październik na kanale Crime+Investigation Polsat (wideo)

Październik na kanale Crime+Investigation Polsat zapowiada się niezwykle emocjonująco, dlatego już teraz zarezerwujcie sobie czas podczas nadchodzących jesiennych wieczorów na te oto programy.
 

 
OPOWIEM CI O ZBRODNI
Nowy program w środy, od 17 października w Crime+Investigation Polsat o 22:00

6×30′
 

 
Bonda, Brejdygant, Chmielarz, Guzowska, Kuźmińscy, Puzyńska – sześć dobrze znanych nazwisk autorów polskiej literatury kryminalnej i sześć opowieści o prawdziwych polskich zbrodniach. W każdym odcinku nowego cyklu dokumentalnego „Opowiem ci o zbrodni”, jeden z pisarzy (lub w przypadku małżeństwa Kuźmińskich – duet) stanie się narratorem i opowie wybraną przez siebie historię prawdziwej zbrodni. Autorzy posłużą się dostępem do akt sądowych, a także rozmowami z ekspertami, aby przybliżyć widzom programu okoliczności i postacie, które były kluczowe do rozwiązania każdej sprawy.
NOCNY PATROL
Live PD: Police Patrol
W soboty, od 23 października o 23:00 w Crime+Investigation Polsat
12×30’
Każdej nocy tysiące policjantów patroluje ulice miast i miasteczek Ameryki. Sześć kamer w piątkowy wieczór towarzyszy funkcjonariuszom prawa w ich pracy.
KRWAWA ROBOTA
Bloodwork
W poniedziałki, od 8 października o 21:00 w Crime+Investigation Polsat
10×60’
 

 
Program opowiada o tym, w jaki sposób wykorzystywana jest forensyka, czyli medycyna sądowa do rozwikłania zagadek kryminalnych. Ślady krwi na ubraniu ofiary potrafią potwierdzić bądź zaprzeczyć zeznaniom świadków a nawet wskazać winnego. Każdy odcinek programu zajmie się jedną sprawą kryminalną i prześledzi działania eksperta, bez którego nie udałoby się rozwiązać sprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *