Październikowe wydanie "Ładnego Domu" ze specjalnym dodatkiem "Dom Energooszczędny"

We wtorek, 12 września br. w prezencie dla czytelników razem z najnowszym październikowym wydaniem miesięcznika „Ładny Dom” ukazało się specjalne wydanie „Dom Energooszczędny”, które zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące budowy domu spełniającego standardy energooszczędności.
 

Wydanie specjalne zostało podzielone na cztery praktyczne rozdziały: „Aktualności”, w którym czytelnicy znajdą informacje o nowościach na rynku, „Definicja”, gdzie zostały opisane najważniejsze zasady budowy domu energooszczędnego, „Materiały i technologie”, w którym redakcja doradza, jak i z czego budować fundamenty, ściany domu i dach, a także jak dobrać okna, drzwi i bramy, oraz rozdział „Instalacje”, z którego czytelnicy dowiedzą się, jak zaplanować instalacje oraz jak i czym ogrzać dom.

W październikowym wydaniu „Ładnego Domu” redakcja podpowiada, czy wybrać szambo czy oczyszczalnię, gdy na działce nie ma kanalizacji, jak kupić i zamontować okna dachowe, czym się kierować przy wyborze pompy ciepła oraz jak montować i serwisować kocioł. W numerze czytelnicy znajdą również 7 projektów dużych domów, 20 pomysłów na piec typu „koza”, przykłady nietypowych rozwiązań systemów rynnowych oraz relację z budowy w programie „Dom Marzeń II”.

Najnowszy numer „Ładnego Domu” z dodatkiem „Dom Energooszczędny” pojawił się w sprzedaży dziś – we wtorek, 12 września br. w cenie 9,99 zł. Wydanie wspiera promocja w radiu (Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Radio TOK FM), w internecie (serwisy Gazeta.pl) oraz w kinach sieci Helios. Kreację kampanii przygotował Dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *