Platforma Canal+Sport w TV

PGE Ekstraliga rozpoczyna sezon. Transmisje w nSport+ i w usłudze Canal+ telewizja przez internet

Sezon 2020 w najlepszej żużlowej lidze świata miał się rozpocząć 3 kwietnia, ale przez epidemię koronawirusa został wstrzymany. Mimo przymusowej pauzy PGE Ekstraliga wraca do gry. Walka o mistrzowski tytuł rozpocznie się już 12 czerwca.

 

 

Epidemia koronawirusa zatrzymała świat „czarnego sportu” w miejscu. Żużlowcy, zamiast trenować przebywali w izolacji, a głodni emocji kibice z niecierpliwością czekali, aż sytuacja się unormuje, a ich idole rozpoczną sezon 2020. Władze PGE Ekstraligi, kluby i sami zawodnicy – zdeterminowani, żeby przystąpić do rywalizacji – stanęli na wysokości zadania i swoją postawą osiągnęli założony cel.

Dzięki uporowi wszystkich, którym dobro żużla leży na sercu, rząd dał zielone światło – PGE Ekstraliga może wystartować. Sezon 2020 rozpocznie się już 12 czerwca, a transmisje meczów można będzie obejrzeć w nSport+ i poprzez usługę CANAL+ telewizja przez internet.

CANAL+ uruchomił w ostatnich dniach nową usługę, która oferuje m.in. dostęp do kanałów sportowych CANAL+ przez internet na wielu urządzeniach i ekranach, bez długoterminowej umowy. Przez pierwszy miesiąc testowanie pełnej oferty CANAL+ jest całkowicie bezpłatne i bez żadnych zobowiązań.

Miesięczny okres, który oferuje CANAL+, to szczególnie dobra informacja dla wszystkich fanów klubów PGE Ekstraligi. Wystarczy odwiedzić serwis ogladaj.canalplus.pl, założyć konto i zarejestrować kartę płatniczą, a wszystkie mecze najbliższych kolejek będzie można obejrzeć w ramach testowego miesiąca, bez opłat.

Plan transmisji PGE Ekstraligi na antenie nSport+ (1. i 2. kolejka):

Dla preferujących klasyczne rozwiązania, Platforma CANAL+ mecze PGE Ekstraligi transmitować będzie w dalszym ciągu na kanale nSport+.

Niedziela, 14 czerwca

16:30 ROW Rybnik – Falubaz Zielona Góra, nSport+

19:15 Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno, nSport+

Niedziela, 21 czerwca

16:30 Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów, nSport+

19:15 Falubaz Zielona Góra – Eltrox Włókniarz Częstochowa nSport+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *