Piątkowe wieczory pełne przygód z TNT

TNT przygotowało specjalną propozycję dla fanów kina pełnego scen walki, pościgów oraz efektów specjalnych. Tej zimy na kanale zagoszczą takie gwiazdy, jak Dwayne Johnson, Kevin Costner czy Morgan Freeman. „Przygodowe piątki” można będzie oglądać już od 6 grudnia.

 

 

 

 

Ponadczasowa historia „Przyczajony tygrys, ukryty smok” otworzy grudniowy cykl „Przygodowe piątki”. Filmowe arcydzieło reżysera Anga Lee to opowieść o zbuntowanej młodej kobiecie Yu Shu Lien (Michelle Yeoh), która potajemnie zgłębia arkana starożytnych sztuk walki. Kiedy w jej ręce trafia czterystuletni miecz legendarnego mistrza Li Mu Bai, dziewczyna poznaje swoje prawdziwe przeznaczenie.

Uwięzionym przez Turków podczas wypraw krzyżowych Robinowi z Locksley (Kevin Costner) oraz Azeemowi (Morgan Freeman) udaje się zbiec z powrotem do Anglii. Kiedy tytułowy bohater kultowego filmu „Robin Hood: Książę złodziei” dociera do posiadłości swojego ojca – szlachcica lojalnego wobec króla Ryszarda Lwie Serce – okazuje się, że ten nie żyje. Za jego śmierć odpowiedzialny jest brutalny Szeryf Nottingham (Alan Rickman). Wyjęty spod prawa obrońca uciśnionych, postanawia pomścić ojca, a także przywrócić prawowitego władcę na tron.

Perseusz (Sam Worthington) prowadzi spokojne życie jako rybak na wsi, opiekując się 10-letnim Heliusem. Minęło już dziesięć lat od jego heroicznej walki, która doprowadziła do poskromienia potwornego Krakena. Tymczasem między bogami i tytanami trwa walka o dominację. Osłabieni bogowie tracą kontrolę nad uwięzionymi gigantami i ich okrutnym przywódcą, Kronosem. Główny bohater „Gniewu tytanów”  półbóg, syn Zeusa nie może dłużej ignorować swojego powołania. Tylko on jest w stanie zapobiec rozpętaniu piekła na ziemi.

17-letni Sean Anderson (Josh Hutcherson) w filmie „Podróż na Tajemniczą Wyspę” otrzymuje zakodowany sygnał o niebezpieczeństwie z wyspy, która według wszelkich dostępnych mu danych nie powinna istnieć. Hank (Dwayne Johnson), nowy ojczym Seana, wiedząc, że nie odwiedzie go od zbadania sprawy, dołącza do nastolatka i wyrusza z nim na wyprawę na Południowy Pacyfik. Wraz z pilotem helikoptera oraz jego zadziorną córką, Kailani (Vanessa Hudgens), zaczynają poszukiwania, by uratować osamotnionego rozbitka Alexandra (Michael Caine).

Plan emisji:

W każdy piątek o godzinie 21:00

06.12 – „Przyczajony tygrys, ukryty smok”

13.12 – „Robin Hood: Książę złodziei”

20.12 – „Gniew tytanów”

27.12 –„ Podróż na Tajemniczą Wyspę”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *