MediaTVPZapowiedzi TV

Pierwsza Randka TVP2 – moc prawdziwych spotkań

Krótka, uspokajająca rozmowa z Darkiem – barmanem Restauracji Pierwsza Randka, a potem rozpoczęcie pierwszego spotkania z osobą, którą wybrali specjaliści od kojarzenia par. Tak zaczynała się każda z niemal 50 randek, które mogliśmy zobaczyć w programie. Wszystkie spotkania były inne, a bohaterowie różnie radzili sobie w niecodziennych sytuacjach. Jakie towarzyszyły im emocje?

 

 

 

 

Chociaż presja spotkania na wizji dla każdego z uczestników była duża, wielu z nich po dłuższej chwili odzyskiwało poczucie humoru, swobodę i pewność siebie. Podczas pierwszych randek nie brakowało miłosnych westchnień, ale też i trzaskania za sobą restauracyjnymi drzwiami.

Pierwsze wrażenie

Pierwsza randka to moment, kiedy chcemy zaprezentować się możliwie jak najlepiej. Wiedzą coś o tym uczestniczki programu, które oszałamiały kreacjami i urodą. Również i panowie nie pozostawali w tyle. Każdy z nich przychodził ubrany elegancko. Część z nich urzekała swoje partnerki znajomością dobrych manier. Już pierwsze spojrzenia wpływały na dalsze losy randki. Uczestnicy rzadko zmieniali zdanie na temat swojej pary w trakcie dalszej rozmowy. Prawdą jest zatem stare randkowe powiedzenie, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie.

Pewność siebie

Z pewnością siebie uczestnicy miewali czasem problemy. Kilkoro z nich powiedziało nawet, że spotkało na swojej drodze osobę przerastającą ich wyobrażenia, do której w innych warunkach wstydziłoby się podejść. Wydaje się, że częściej ofiarami randkowego onieśmielenia padali panowie, którzy tracili rezon na widok swoich towarzyszek, do tego stopnia, że jeden z nich nie był w stanie przełknąć restauracyjnych frykasów. Zdarzali się jednak i tacy, którzy jasno określili swój cel i bezkompromisowo dążyli do drugiej randki, zdobywając rozmówczynie tańcem, czy otwarcie deklarując swoje intencje.

Poczucie humoru

Nie od dziś wiadomo, że kobiety bardziej od urody cenią sobie męską inteligencję i poczucie humoru. Podczas kolacji część z nich miała szansę poznać prawdziwych erudytów, którzy potrafią w mig rozśmieszyć i oczarować. W większości przypadków decydowało to o drugim spotkaniu!

Dystans i refleks

Podczas pierwszego spotkania, odwiedzającym restaurację zdarzały się mniejsze lub większe niezręczności. Często zdarzało się, że z wrażenia uczestnicy nie przedstawiali się sobie lub zapominali swoich imion. Był też uczestnik, któremu zabrakło pieniędzy, aby opłacić cały rachunek i był zmuszony prosić o pomoc swoją partnerkę. W ramach rewanżu postanowił zaprosić ją na drugą randkę.

Spotkanie bratnich dusz

Kiedy pierwsze emocje już opadły, a języki nieco rozwiązały, wielu naszych bohaterów odkrywało, że ma ze sobą bardzo dużo wspólnego: takie same zainteresowania, podobny światopogląd, te same problemy, część z nich miało wrażenie, że zna się od zawsze, a czas przy restauracyjnym stoliku minął w zaskakującym tempie.

Program Pierwsza Randka pokazuje, że warto odważyć się i szukać miłości. Udowodnił, że wszyscy mamy podobne wątpliwości i oczekiwania podczas randkowania. Dzięki uczestnikom przekonaliśmy się również że nie powinniśmy mieć kompleksów – hollywoodzkie miłości zdarzają się także w kraju nad Wisłą. Jesteśmy świetnymi randkowiczami, potrafimy się dobrze bawić i nie brak nam spontaniczności. Program zgromadził stałą, ponad milionową widownię każdego premierowego odcinka, która kibicowała uczestnikom w poszukiwaniu miłości. W trakcie emisji programu na oficjalnym profilu Facebook toczyły się zażarte dyskusje, a nawet miłosne podchody.

Program „Pierwsza randka” zrealizowany został w oparciu o format „First Dates” stworzony przez Twenty Twenty Productions Limited i rozpowszechniany przez Warner Bros. International Television Production Limited. Jest to jeden z najlepiej ocenianych formatów, prezentujących intymny świat „randkowiczów”. Program podbił serca widzów na całym świecie, gromadząc wielomilionową widownię przed telewizorami w Kanadzie, Australii, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii.

Emisja: czwartek, godz. 20:40. Producentem programu na zlecenie TVP2 jest Rochstar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *