Kultura, muzyka, kino, moda

Strefa FOX na Warsaw Comic Con dla fanów seriali

Od 1 do 4 czerwca w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy odbędzie się pierwsza edycja Warsaw Comic Con. To wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników komiksów, seriali, filmów oraz gier.

 
Podczas Comic Con nie mogło zabraknąć kanału FOX, który przygotował ciekawe atrakcje dla fanów komiksowych produkcji emitowanych na kanale, w tym: The Walking Dead, Legion, czy Outcast: Opętanie.
Pierwszą aktywnością organizowaną wspólnie z Warsaw Comic Con były Nocne Maratony Filmowe, podczas których można było obejrzeć m.in. cały pierwszy sezon serialu Legion oraz Outcast: Opętanie.
Emocji nie zabraknie również w strefie FOX, która rusza już w czwartek 1 czerwca i mieści się w hali C. Fani będą mogli przetestować na własnej skórze aktywacje przygotowane dla miłośników seriali.
Wielbiciele serialu The Walking Dead, który powstał na podstawie komiksów Roberta Kirkmana, będą mogli przeobrazić się w zombie, a wszystko za sprawą aplikacji Dead Yourself, która umożliwi przerobienie własnego zdjęcia w zombiaka.
Z kolei dla wszystkich fanów serialu Legion, opartego na komiksach Marvela, który śledzi losy żyjącego w swoim świecie Davida Hallera, FOX przygotował specjalny gif box, dzięki któremu fani będą mogli sprawdzić swoją super-moc i poczuć się jak główny bohater produkcji!
Dodatkowo dla wszystkich, którzy będą chcieli wygrać serialowe gadżety i kartki z autografami obsady The Walking Dead odbędą się liczne konkursy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *