Kultura, muzyka, kino, modaMediaZapowiedzi TV

Piosenka “Górą ty” hitem lata 2019 Kino Polska Muzyka (wideo)

Piosenka Górą ty w wykonaniu Golec uOrkiestry, Gromee i Bedoesa została hitem lata 2019 według widzów Kino Polska Muzyka.

 

 

 

W pierwszej piątce rankingu znalazły się też takie utwory, jak: Za krokiem krokCleo, Sobie i wam Orkiestry Męskiego Grania, Dobrze jest, jak jest Roksany Węgiel oraz Trofea Dawida Podsiadło.

Największe hity lata 2019 Kino Polska Muzyka stacja wyemitowała w programie Hity Lata 2019! w miniony weekend. Widzowie głosowali na stronie internetowej www.kinopolskamuzyka.pl

TOP 10 HITÓW LATA 2019 KINO POLSKA MUZYKA:
1.   Górą ty – Golec uOrkiestra, Gromee, Bedoes
2.   Za krokiem krok – Cleo
3.   Sobie i wam – Męskie Granie Orkiestra
4.   Dobrze jest, jak jest – Roksana Węgiel
5.   Trofea – Dawid Podsiadło
6.   Tęskno mi – Sarsa
7.   Hej, hej! – Daria Zawiałow
8.   Nie żałuję – Natalia Zastępa
9.   Weekendowy korsarz – Sławomir
10.   Dalej – Marcin SójkaPełna lista hitów jest dostępna na stronie www.kinopolskamuzyka.pl.Dyrektorką Programową Kino Polska Muzyka jest Marzena Mikłaszewicz.

 

Kino Polska Muzyka to jedyna stacja telewizyjna poświęcona w całości ogromnemu dorobkowi polskiej sceny muzycznej. Kanał zabiera w podróż przez dekady polskiej muzyki rozrywkowej i twórczość ulubionych artystów. Prezentuje kultowe przeboje z lat 70., 80., 90., oraz współczesnych.
Kino Polska Muzyka to 100 procent muzyki. Kanał jest dostępny w ofertach największych operatorów kablowych i cyfrowych platform satelitarnych oraz u większości lokalnych dostawców. Właścicielem Kino Polska Muzyka jest Kino Polska TV SA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *