Pisanie, miłość i tajemnice. Bonda „Opowie Marzenie” Chełminiak w Magazynie TVN24 (wideo)

Marzena Chełminiak to głos, który towarzyszył słuchaczom radia od wielu lat. Teraz będzie rozmawiać z gośćmi w Magazynie TVN24, otwierając ich jak nikt inny. Na początek w cyklu „Opowiedz Marzenie” zobaczycie, jak szczerze i pięknie śmieje się Katarzyna Bonda. Dowiecie się, czy rywalizuje z Remigiuszem Mrozem, usłyszycie jak miłość wpływa na pisanie i poznacie marzenie, które jest teraz dla niej bardzo ważne. Już w ten weekend w Magazynie TVN24.

 

 

Marzena Chełminiak to dziennikarka Radia ZET od początku jego istnienia, autorka wielu programów, między innymi „Powiedz tylko marzenie”, „Życie jak marzenie”, współprowadząca poranny program „Dzień Dobry Bardzo”.

Od teraz specjalnie dla Magazynu TVN24 Marzena rozmawia z zaproszonymi do radiowego studia gośćmi otwierając ich jak nikt inny. Gośćmi Marzeny będą ludzie kultury, sportu, podróżnicy i artyści, a tematami intrygująca książka, film, płyta, podróż czy inne wydarzenie – coś o czym chętnie rozmawiacie, co recenzujecie i nawzajem sobie polecacie. Poznacie powody, motywy, zdziwienia i fascynacje gości Marzeny. Dowiecie się też, jakie są ich największe marzenia. Każda rozmowa będzie się bowiem kończyć symbolicznym „odklejaniem marzeń” z żółtych karteczek.

Na początek w cyklu „Opowiedz Marzenie” zobaczycie, jak szczerze i pięknie śmieje się Katarzyna Bonda. Dowiecie się, czy rywalizuje z Remigiuszem Mrozem, usłyszycie, jak miłość wpływa na pisanie i poznacie marzenie, które jest teraz dla niej bardzo ważne.

„Przeprowadziłam setki wywiadów z ludźmi kultury, pasjonatami, podróżnikami zarażając się ich siłą w realizacji planów. Moi rozmówcy stawali się bohaterami, wywiad rozmową, a słuchający – jej uczestnikami. Magia radia się zmieniała, ale wciąż było to wspólne picie kawy z milionami słuchaczy w taki sposób, że miało się wrażenie, że jestem sam na sam z każdym z osobna. Teraz chcę sprawdzić, czy magię radia można połączyć z siłą telewizji i energią internetu. Zapraszam do oglądania, słuchania, komentowania naszych rozmów.”Marzena Chełminiak

 

Marzena Chełminiak w Magazynie TVN24

"Opowiedz Marzenie"… Ale najpierw – posłuchaj!Marzena Chełminiak to głos, który towarzyszył słuchaczom radia od wielu lat. Teraz będzie rozmawiać z gośćmi w Magazyn TVN24. Zapraszamy na cykl #OpowiedzMarzenie! Pierwsza rozmowa już 29 czerwca ?https://www.tvn24.pl/katarzyna-bonda-opowie-marzenie-marzenie-chelminiak,948328,s.html

Opublikowany przez Magazyn TVN24 Piątek, 28 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *