Pitbull i inne, rewelacyjne tytuły w super cenie w VOD

Władza, kasa, układy na szczycie i Katarzyna Glinka z Grzegorzem Małeckim w komedii politycznej „Na układy nie ma rady” Nie do śmiechu Ci będzie, kiedy na Twojej drodze staną młode policjantki, „Zuza” i „Jadźka”, które świeżo zasiliły grupę Pitbulla.

 

 

 

Humor, akcja, znakomita obsada i płeć piękna, twarda i waleczna, taki właśnie jest „Pitbull. Niebezpieczne kobiety„. Czy to normalne, że 16-latek posiada bardzo silną energię, nad którą nie jest w stanie zapanować? Raczej nie.

Ale było by miło, jakby super bohater filmu sci-fi „Max Steel” wykorzystał ją w celu udaremnienia zła grożącego Ziemi?

Zejdźmy, a raczej wejdźmy na najwyższą górę na Ziemi wraz z obsadą dokumentu przygodowego opowiadającego o pierwszym wejściu na Mount Everest: „Everest – Poza krańcem świata„.

Na układy nie ma rady


Drobny przedsiębiorca Marek (Grzegorz Małecki) z żoną (Katarzyna Glinka) ledwo wiąże koniec z końcem, wszystkie życiowe plany zaczynają się sypać, mężczyzna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Jest nią stanowisko drugiego wiceministra w jednym z państwowych resortów.

Wraz z ciepłą posadką przychodzą wpływy i pieniądze, a także niezliczone propozycje korupcyjne i. matrymonialne. Czy Marek okaże się uczciwym obywatelem, czy też swoimi wyborami potwierdzi gorzką regułę, że na układy nie ma rady.

PPITBULL: Niebezpieczne kobiety

„Pitbull. Niebezpieczne kobiety” – kontynuacja głośnego hitu – „Pitbull. Nowe porządki”, to jeden z największych polskich przebojów kinowych, który zgromadził w kinach ponad 2 800 000 widzów!

Druga część filmowej trylogii przynosi widzom jeszcze więcej humoru, akcji oraz znakomitą ekipę aktorską. którą tworzą ulubieńcy publiczności z części pierwszej oraz plejada zupełnie nowych twarzy.

Max Steel

Max McGareth jest z pozoru normalnym 16-latkiem. Pewnego dnia Max odkrywa, że jego ciało wytwarza bardzo silną energię, nad którą nie jest w stanie zapanować. Jej nadmiar może doprowadzić do ogromnej eksplozji. Poczynania Maxa śledzi Steel – techno-organiczny przybysz z innej planety.

Ich spotkanie doprowadza do stworzenia najpotężniejszego super bohatera, jakiego widział świat. Tak powstaje Max Steel. Wspólnie zamierzają odkryć tajemnicę, która stoi za śmiercią ojca nastolatka.

Everest – Poza krańcem świata

Dramat przygodowy, łączący archiwalne materiały z legendarnej wyprawy, jej fabularyzowaną rekonstrukcję oraz rewelacyjne ujęcia samego szczytu.

To opowieść o jednej z najbardziej heroicznych wypraw w dziejach i historycznym zwycięstwie Sir Edmunda Hillary’ego i szerpy Tenzinga Norgaya nad najwyższą górą na Ziemi.

Filmy dostępne są w ofercie Wypożyczalni VOD do 9 lutego 2018 r.

Pełna oferta Wypożyczalni VOD >>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *