Telewizor plus Samsung Smart Pack to prawdziwe Smart TV

Aby w pełni doświadczyć możliwości Smart TV niezbędny jest dostęp do wysokiej jakości filmów i seriali. I właśnie takie połączenie zapewnia oferta pakietów Samsung Smart Pack, która została przygotowana dla osób kupujących telewizory Samsung QLED TV, The Frame czy modele UHD (4K) z serii na 2017 rok.
 
W zależności od zakupionego modelu Smart TV widzowie otrzymają w prezencie wielomiesięczny dostęp do wybranych aplikacji filmowych VOD oraz sportowych.  Dzięki temu od razu będą mogli cieszyć się wysokiej jakości rozrywką i sportem w domu.
 

 
Wprowadzając po raz pierwszy w zeszłym roku ofertę Smart Pack Samsung wyznaczył nowy standard i pokazał, jak powinny być sprzedawane telewizory Smart TV, aby w pełni wykorzystać ich potencjał. Dziś startuje oferta w nowej odsłonie. W zależności od modelu telewizora dostępne będą dwie wersje pakietów: Elite i Premium*.
Elite Smart Pack
Wybierając telewizory The Frame i QLED TV widzowie będą mogli skorzystać z Elite Smart Pack. Jest to najbogatszy z pakietów, który oferuje dostęp do HBO GO (na 3 miesiące), ELEVEN SPORTS (na 6 miesięcy), FilmBox Live (na 6 miesięcy), ONET VoD.pl (6 miesięcy) oraz Player.pl (6 miesięcy). Użytkownicy będą mogli cieszyć się najlepszymi produkcjami filmowymi, serialowymi i transmisjami sportowymi w świetnej jakości. Z kolei fani sportu przeżyją niesamowite emocje śledząc mecze czołowych lig piłkarskich czy wyścigi Formula 1®.
Premium Smart Pack
Widzowie, którzy zdecydują się na zakup modeli Premium UHD MU9002, MU8002 i MU7002 oraz UHD z serii MU6000 będą mogli skorzystać z pakietu Premium Smart Pack. Zapewnia  on sześciomiesięczny dostęp do tysięcy filmów i seriali w serwisach FilmBox Live i Player.pl.
Aktywacja pakietów
Aby skorzystać z pakietów, po zakupie objętych promocją telewizorów, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:
– zgodnie z regulaminem w ciągu 14 dni od zakupu należy zgłosić się do promocji, rejestrując zakup na  stronie www.smartpack.samsung.pl
– aktywować kody otrzymane mailem w terminie 14 dni od ich otrzymania, postępując zgodnie z instrukcjami.
*promocja trwa od 1 lutego 2018 r. do 15 kwietnia 2018 r. lub do wyczerpania puli kodów.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *