PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – ŁKS Łódź w TVP2

Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – ŁKS Łódź w 17. kolejce PKO Ekstraklasy? Transmisja spotkania w sobotę, 7 grudnia od godz. 17:00 w TVP 2, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport!

 

 

 

 

To będzie bardzo ważne spotkanie dla obu zespołów – jedni i drudzy będą chcieli iść za ciosem po ostatnich zwycięstwach. Lechici wygrali z Piastem Gliwice (3:0) i Wisłą Płock (2:0). Dzięki temu posadę zachował Dariusz Żuraw.

Z kolei łodzianie przełamali serię trzech porażek z rzędu i nieoczekiwanie pokonali Cracovię (1:0). Ekipa Kazimierza Moskala chciałaby pójść za ciosem.

Wiele wskazuje więc na to, że emocji nie zabraknie. Faworytem wydają się być oczywiście poznaniacy – mają większy potencjał i grają przed własną publicznością.

Dla jednych i drugich runda jesienna nie jest za bardzo udana. Lech miał walczyć o mistrzostwo, a tymczasem zajmuje dopiero ósmą pozycję. Z kolei beniaminek z Łodzi celował w środek tabeli, ale wygląda na to, że będzie walczył o utrzymanie – na razie jest na 14. miejscu.

Początek transmisji w TVP 2, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport od godz. 17:00. Pierwszy gwizdek sędziego równo pół godziny później.

Mecz skomentują Jacek Laskowski i Robert Podoliński. Studio poprowadzi Mariusz Jankowski, a jego gośćmi będą Marcin Żewłakow i Sebastian Mila. Reporterem będzie natomiast Maciej Barszczak.

PKO Ekstraklasa, 18.kolejka: Lech Poznań – ŁKS Łódź

Sobota, 7 grudnia

Początek transmisji: 17:00

Transmisja w: TVP2, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna

Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński

Prowadzący studio: Mariusz Jankowski

Goście w studiu: Marcin Żewłakow, Sebastian Mila

Reporter: Maciej Barszczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *