Sebastian Stankiewicz w serialu „Pierwsza miłość”

Jego postać wprowadza duże zamieszanie w życiu mieszkańców Wadlewa. Sebastian Stankiewicz wciela się w rolę porywczego mężczyzny, który nie boi się wziąć spraw w swoje ręce. W jaki sposób „Fikoł”, bo pod takim pseudonimem da się wszystkim poznać, wpłynie na innych bohaterów serialu „Pierwsza miłość”?

 

 

 

 

Niezwykle charakterystyczny aktor gra mieszkańca jednej z podwrocławskich wsi, który niespodziewanie odwiedzi Wadlewo. Pojawi się tam ze względu na swoją sąsiadkę, zaproszoną do udziału w sztuce teatralnej, którą przygotowują Hiszpan, Śmiałek oraz Ula.

Mężczyzna nie rozumie jednak, że uczestniczy w spektaklu i oburzony jej rolą postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość. Bójka, jaka wywiąże się w wadlewskiej klubokawiarni, wywoła spore zamieszanie. Mieszkańcy sąsiadujących wsi, zachęceni słowami „Fikoła”, zaczną ze sobą rywalizować. Do czego to ostatecznie doprowadzi?

Dla wszechstronnego artysty to powrót na antenę Telewizji POLSAT. Wiosną 2019 roku uczestniczył w 9. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W parze z Janją Lesar dotarł do czwartego odcinka programu. Widzowie zobaczyli ich w czterech stylach: jive, walc angielski, cha-cha-cha oraz tango.

Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *