PKO Ekstraklasa. Mecze Legii, Jagiellonii i Rakowa w TVP Sport

Znamy kolejne spotkania PKO Ekstraklasy, które pokażemy na antenach Telewizji Polskiej, w aplikacji mobilnej TVP Sport i TVPSPORT.PL. W 22. kolejce pokażemy mecz Rakowa Częstochowa z Legią Warszawa, a w 23. serii gier rywalizację Legii z Jagiellonią Białystok.

 

 

 

 

 

 

Z każdm tygodniem zbliżamy się do inauguracji rundy wiosennej w PKO Ekstraklasie. Na półmetku liderem jest Legia Warszawa, która o dwa punkty wyprzedza Cracovię, zaś o trzy – Pogoń Szczecin. I to właśnie dwa spotkania z udziałem piłkarzy Aleksandara Vukovicia zobaczycie w Telewizji Polskiej.

W 22. kolejce będzie to konfrontacja z beniaminkiem z Częstochowy. Raków jednak na własnym obiekcie grać nie może, więc z kamerami przeniesiemy się do Bełchatowa. Zawodnicy Marka Papszuna jak na razie mogą być z siebie zadowoleni. W 20 spotkaniach zgromadzili 28 punktów i utrzymują dość spokojne miejsce w środku stawki.

W kolejnej serii gier stołeczni podejmą przy Łazienkowskiej 3 Jagiellonię, w której w ostatnich tygodniach doszło do zmiany trenera – Ireneusza Mamrota zastąpił Bułgar Iwajło Petew. Drużyna z Podlasie jest w tej chwili dziewiąta w stawce.

22.kolejka: Raków Częstochowa – Legia Warszawa (sobota 15 lutego, pocz. godz. 20:00)

23. kolejka: Legia – Jagiellonia (sobota, 22 lutego, pocz. 17:30)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *