Luty na kanale Polsat JimJam

Polsat JimJam w nadchodzącym miesiącu zaprasza na spotkania z bohaterem miesiąca, Jessem, w serii „Zgaduj z Jessem” – codziennie o 10:36, 14:38 oraz 18:00. Polsat JimJam zaprasza także na premiery: „Powiedz to z Noddym” – od 1 lutego codziennie o 15:00 oraz „Noddy w Krainie Zabawek” od 17 lutego w dni powszednie o 6:00 i 11:30. W lutym Polsat JimJam poleca ponadto nowe odcinki „Odlotowych opowieści” – codziennie o 13:14. Ponadto Polsat JimJam zaprasza na spotkania filmowe – w każdą sobotę i niedzielę o 11:02.

 

 

 

 

 

BOHATER MIESIĄCA: ZGADUJ Z JESSEM
Codziennie o 10:36, 14:38, 18:00

Jess to czarno-biały kot znany z serii „Listonosz Pat”, który wraz ze swoimi przyjaciółmi mieszka na farmie. Wspólnie poznają otaczający ich świat poprzez zadawanie pytań rozpoczynających się od „po co?”, „jak?” „gdzie?” czy „dlaczego?”.

Oglądając ich przygody dowiemy się m.in., dlaczego pająki budują pajęczyny, pszczoły robią miód oraz gdzie się podział cień. „Zgaduj z Jessem” to animowany serial edukacyjny skierowany do dzieci w wieku od dwóch do czterech lat. W każdym odcinku Jess zaprasza najmłodszych widzów do poszukiwania odpowiedzi dotyczącej wybranego zagadnienia. Seria nie tylko rozbudza w dzieciach ciekawość i pasję do odkrywania tajemnic nauki i przyrody, ale także pomaga rozwinąć umiejętność myślenia przyczynowo-skutkowego.

NODDY W KRAINIE ZABAWEK
PREMIERA
Od 17 lutego w dni powszednie o 6:00 i 11:30

Bajka opowiada o przygodach Noddy’ego – małej, drewnianej lalki mieszkającej w Krainie Zabawek. Noddy jeździ swoją czerwono-żółtą taksówką, często wpadając w różne tarapaty. Jego przyjaciele są zawsze gotowi do pomocy, szczególnie gdy Noddy’ego próbują oszukać przebiegłe gobliny.

Seria przygód o Noddym powstała na podstawie książek autorstwa brytyjskiej pisarki Enid Blyton, które zostały przetłumaczone na czterdzieści języków.

POWIEDZ TO Z NODDYM
PREMIERA
Od 1 lutego codziennie o 15:00 (w ramach bloku edukacyjnego)

Seria krótkich filmików, które wprowadzą dzieci w świat języka angielskiego. W zabawny, wesoły sposób Noddy wraz  z sympatycznym robotem pomagają dzieciom poznawać nowe słówka i zwroty, tak, aby było je jak najłatwiej zapamiętać.

Na świecie powstały też serie „Powiedz to z Noddym” w których dzieci poznają inne języki – francuski, hiszpański, mandaryński, swahili, urdu czy rosyjski. Dołącz do Noddy’ego i przyjaciół w zupełnie nowych, edukacyjnych przygodach w Krainie Zabawek!

ODLOTOWE OPOWIEŚCI
NOWE ODCINKI
Od 17 lutego codziennie o 13:14

Akcja tej animowanej historii rozgrywa się w barwnym królestwie owadów. Apollo to pomysłowy świerszcz o niezwykłym talencie do muzyki i opowiadania historii.

Ma też dobre serce i z przyjemnością pomaga wszystkim mieszkańcom, którzy znajdą się w potrzebie, pokazując, jak ważne jest wsparcie i wzajemna pomoc. Seria powstała na podstawie ksiażeczek Antoona Kringsa, francuskiego pisarza i rysownika.

FILMY
Od 1 lutego w każdą sobotę i niedzielę o 11:02

Bob Budowniczy: Legenda złotego młota (1 lutego)
Bob Budowniczy: Wielkie wykopaliska (2 lutego)
Przygoda Noddy’ego na wyspie (8 lutego)
Noddy i księżycowy pył (9 lutego)
Tomek i przyjaciele: Legenda o zaginionym skarbie (15 lutego)
Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony (16 lutego)
Truskaweczka: Warto marzyć (22 lutego)
Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze (23 lutego)
Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka (29 lutego)

MARATONY Z SERIALAMI: ROBOSAMOCHÓD POLI,
BOB BUDOWNICZY oraz PTYŚ I BILL
W każdą sobotę i niedzielę od 08:07

W lutowe weekendy widzowie kanału POLSAT JimJam będą mogli spotkać się z bohaterami swoich ulubionych bajek. W każdą sobotę i niedzielę dowiemy się, co słychać u „Boba Budowniczego” (trzy odcinki), „Ptysia i Billa” (trzy odcinki) oraz dzielnych pojazdów z serii „Robosamochód Poli” (trzy odcinki).

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM
W dni powszednie od 10:08
i od 14:12

Bajki na kanale POLSAT JimJam nie tylko bawią, ale też uczą. Pokazują dzieciom świat nauki, techniki czy przyrody, a także uczą języków obcych. W tym miesiącu w ramach cyklu edukacyjnego mali widzowie dowiedzą się nieco o dzikich zwierzętach
z bajki „Dziki świat braci Kratt”, poznają otaczający ich świat poprzez zadawanie pytań rozpoczynających się od „po co?”, „jak?” „gdzie?” czy „dlaczego?” w bajce „Zgaduj
z Jessem” oraz nauczą się angielskiego
oglądając „Powiedz to z Noddym”.

DZIEWCZĘCE BAJKI
Codziennie od 06:00
Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterkami ulubionych bajek, takich jak:

Pamiętnik Florki
Roztańczona Angelina
Truskawkowe Ciastko: Niezwykłe przygody
Zuzia
Odlotowe opowieści
Lego Friends: Przyjaciółki z Heartlake City
Lego Friends: Moc przyjaźni

CHŁOPIĘCE BAJKI
Codziennie od 8:07,
16:11 i od 20:16
Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterami ulubionych bajek:

Strażak Sam
Robosamochód Poli
Chomp Squad
Bob Budowniczy
Tomek i przyjaciele
Ranger Rob

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *