Zapowiedzi TV

Listopad na kanale Polsat JimJam

W nadchodzącym miesiącu Polsat JimJam poleca premierę serialu „Berry i Dolly” – od 19 listopada w dni powszednie o 7:03, 13:33 i 17:00, a w weekendy o 7:03 i 17:00.

 

Ponadto Polsat JimJam zaprasza na maratony z serialami „Strażak Sam”, „Ptyś i Bill” oraz „My Little Pony: Przyjaźń to magia” – w każdą sobotę i niedzielę od 10:00, a także cykl edukacyjny z bohaterami bajek „Timmy uczy i bawi”, „Badanamu”, „Potworek Matma i jego drużyna” oraz „Gryzmołki Gryzmołka” – w dni powszednie od 10:00 oraz od 14:00.

W listopadzie codziennie o 6:30 i 16:27 także cykl Chłopięce bajki, w ramach którego wyemitujemy takie seriale jak: „Stacyjkowo”, „Strażak Sam”, „Ranger Rob”, „Robosamochód Poli” i „Strażnicy Miasta”.

W dni powszednie od 11:00 natomiast cykl Dziewczęce bajki, a w nim seriale: „My Little Pony: Przyjaźń to magia”, „Zuzia”, „Kropka” i „Truskaweczka”.

W nadchodzącym miesiącu codziennie o 20:00 Polsat JimJam zaprasza ponadto na Wieczory z My Little Pony.

 

 

PREMIERA: BERRY I DOLLY

Od 19 listopada w dni powszednie o 07:03, 13:33 i 17:00,  w weekendy o 07:03 i 17:00  (po dwa odcinki)

Ślimak Berry i biedronka Dolly są najlepszymi przyjaciółmi. Wspólnie z zamieszkującymi las stworzonkami – chrząszczem, gąsienicą, pająkiem, pszczołą czy pasikonikiem, przeżywają wspaniałe przygody, zawierają nowe znajomości i poznają otaczający świat.

Każdy z odcinków pokazuje historie, które odnoszą się do codziennych wydarzeń z życia każdego malucha. Mocno podkreślana jest wartość przyjaźni, miłości, wzajemnego szacunku oraz poszanowania otaczającego nas świata.

Serial animowany powstał na podstawie niezwykle popularnych na Węgrzech książek dla dzieci autorstwa Eriki Bartos. Za reżyserię odpowiada Geza M. Toth, który ma na swoim koncie nominację do Oscara za Najlepszy Film Animowany, a całą serię wyświetlano w węgierskich kinach.

MARATON Z SERIALAMI: STRAŻAK SAM, PTYŚ I BILL

ORAZ MY LITTLE PONY: PRZYJAŹŃ TO MAGIA

W każdą sobotę i niedzielę od 10:00 do 13:00              

W listopadowe weekendy POLSAT JimJam zaprasza na maratony z ulubionymi bajkami najmłodszych. W tym czasie na antenie zobaczymy seriale: „Strażak Sam” (po sześć odcinków), „Ptyś i Bill” (po trzy odcinki) oraz „My Little Pony: Przyjaźń to magia” (po trzy odcinki). 

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM

W dni powszednie od 10:00 do 11:00 oraz od 14:00 do 15:00

W listopadzie zapraszamy do wspólnej nauki poprzez zabawę. W tym miesiącu na wszystkich małych widzów czekają wyjątkowe bajki, dzięki którym nauka języka angielskiego, rozwiązywanie zagadek i zadań matematycznych czy pierwsze kroki w rysowaniu będą stanowić świetną zabawę. W ramach cyklu edukacyjnego  zobaczymy bajki: „Timmy uczy i bawi”, „Badanamu”, „Potworek Matma i jego drużyna” oraz „Gryzmołki Gryzmołka”. 

CHŁOPIĘCE BAJKI

Codziennie od 06:30 i od 16:27

Każdego dnia Polsat JimJam zaprasza na spotkania z ulubionymi bohaterami bajek:

Stacyjkowo

Stacyjkowo – Zdobywcy odznak

Ranger Bob

Strażak Sam

Robosamochód Poli

Strażnicy Miasta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DZIEWCZĘCE BAJKI

W dni powszednie od 11:00

W listopadzie zapraszamy na spotkania
z bohaterami bajek uwielbianych przez wszystkie dziewczynki: „My Little Pony: Przyjaźń to magia”, „Zuzia”, „Kropka” oraz „Truskaweczka”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIECZORY Z MY LITTLE PONY

Codziennie o 20:00 (po dwa odcinki)

W każdy listopadowy wieczór POLSAT JimJam zaprasza na dwa odcinki bajki „My Little Pony: Przyjaźń to magia”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *