„Jestem z Polski”: Jak wygląda życie w Tokio?

„Jestem z Polski” – nowy cykl w formie podróżniczych wideo blogów, przedstawia widzom świat widziany oczami naszych rodaków mieszkających w najróżniejszych krajach. W drugim odcinku widzowie Travel Channel przeniosą się z Emilem Truszkowskim do Tokio! Jak wygląda jego życie w Japonii?

 

 

W drugim odcinku programu przewodnikiem po Tokio będzie autor poczytnego vloga, japonista i specjalista od Korei Północnej – Emil Truszkowski. Bohater „Jestem z Polski” od lat mieszka w Japonii, do której przybył za miłością swojego życia. Jego żona Aiko jest inżynierem. Jej pasją są podróże. Żona Emila uwielbia polskie pierogi oraz gołąbki, a do tego jest fanką ceramiki z Bolesławca. W domu na przedmieściach Tokio przechowują swoje cenne kolekcje – od zdjęć, po drobiazgi przywiezione z całego świata. Emil na co dzień zajmuje się tworzeniem swojego vloga, w którym wspólnie z Aiko przełamują kulturowe stereotypy oraz pokazują miejsca, których próżno szukać w najlepszych przewodnikach.

Już dziś Emil Truszkowski opowie widzom Travel Channel o urokach i trudach życia w Tokio, zaprosi ich do świątyni słynnego kotka Maneki-neko i opowie o zjawisku karoshi. Dzięki nagranym przez niego materiałom przeniesiemy się także na chwilę na Festiwal Golasa oraz do Korei Północnej, do której zawodowo organizuje wycieczki.

PREMIERA: TRAVEL CHANNEL, 11 PAŹDZIERNIKA, CZWARTEK, GODZ. 22:20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *