Platinet prezentuje głośniki Bluetooth z radiobudzikiem

W ofercie producenta zadebiutowały trzy nowe głośniki bezprzewodowe, które zostały zamknięte w klasycznej obudowie radiobudzika, zachowując przy tym jego podstawowe funkcje – radio FM, zegar i budzik. Zaletą nowości jest możliwość odtwarzania dźwięku z zewnętrznych nośników danych takich jak pendrive i karta pamięci.
 

 

Platinet PMGC10A i PMGC10B

 
Platinet PMGC10A i PMGC10B to modele wyposażone w dwa głośniki o łącznej mocy 10 W, które wraz z membraną pasywną sprawiają, że emitowany dźwięk jest czysty, dynamiczny i wzbogacony o głębokie, mocne basy. W modelu PMGC10A umieszczono je po obu stronach urządzenia, natomiast w modelu PMGC10B – na przednim panelu.
Wbudowana bateria o pojemności 2000 mAh umożliwia ciągłe, nieprzerwane odtwarzanie muzyki nawet przez 5 godzin, a odległość między głośnikiem a podłączonym bezprzewodowo urządzeniem może wynosić nawet 10 metrów. Głośniki zostały wyposażone w mikrofon, który pełni funkcje zestawu głośnomówiącego, dzięki czemu użytkownik może prowadzić rozmowy głosowe niezależnie od tego, w którym miejscu zostawił swój telefon.
Elegancka, estetyczna obudowa z panelem sterowania umieszczonym w górnej jej części sprawia, że użytkowanie jest proste i przyjemne. W obu modelach wygodę obsługi wspiera wyświetlacz (w modelu PMGC10B umieszczony pod siatką głośnika – widoczny tylko wtedy, gdy urządzenie jest włączone), na którym prezentowane są informacje takie jak tryb pracy, głośność, ustawiony alarm, a także częstotliwość pracy radia FM. Dodatkowym ułatwieniem są komunikaty głosowe aktywowane po wybraniu przez użytkownika konkretnej funkcji.
Sugerowana cena detaliczna modelu PMGC10A wynosi 169,90 zł, natomiast modelu PMGC10B – 149,90 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *