Sport w TVTVN Discovery Polska

Półfinały Pucharu Niemiec na żywo tylko w Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze!

W piątek i sobotę poznamy finalistów Pucharu Niemiec! W walce o prestiżowe trofeum zostały cztery drużyny: RB Lipsk, Werder Brema, Borussia Dortmund i Holstein Kiel. Transmisje obu spotkań półfinałowych w Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze!

 

Werder Brema – RB Lipsk i Borussia Dortmund – Holstein Kiel to pary półfinałowe Pucharu Niemiec. W piątek zobaczymy starcie dwóch ekip z Bundesligi, w którym zdecydowanymi faworytami wydaje się zespół z Lipska. Werder ostatni mecz wygrał 7 kwietnia w… ćwierćfinale Pucharu Niemiec. Od tej pory zaliczył serię pięciu porażek. Jeszcze dużą dysproporcję między półfinalistami widać w drugiej parze, w której Borussia Dortmund podejmie Holstein Kiel. Teoretycznie gospodarze, w których składzie może wystąpić Łukasz Piszczek, nie powinni mieć większych problemów z awansem, ale w Pucharze Niemiec nie ma rzeczy niemożliwych! Najlepiej dowodzą tego piłkarze Holstein Kiel, którzy w 1/16 finału sensacyjnie wyeliminowali Bayern Monachium.

Piątkowy półfinał Werder Brema – RB Lipsk skomentuje duet Mateusz Borek – Sławomir Chałaśkiewicz, a podczas sobotniego spotkania Borussii Dortmund z Holstein Kiel widzowie usłyszą Edwarda Durdę i Sławomira Chałaśkiewicza.

Finał rozegrany zostanie 13 maja

fot. Eurosport Getty Images

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *