Ponad 1100 abonentów Grupy Nortis przechodzi do telewizji JAMBOX

Dziewięciu operatorów należących do Grupy Nortis przeniosło swoje usługi do SGT, lidera rynku usług telewizyjnych oferowanych operatorom ISP w Polsce. Tym samym ponad 1100 abonentów zamieniło swoją dotychczasową telewizję na tę pod marką JAMBOX.
 

Nortis to grupa lokalnych operatorów telekomunikacyjnych z północnej Polski. W skład grupy wchodzą m.in. firmy z Kwidzyna (Danar), Bartoszyc (Bartnet), Jezioran (Netservice), Zalewa (Netcom), Lidzbarka Warmińskiego (Lasnet), Grudziądza (Perfect Net) i Ostródy (IWKD). Każda z firm ma ponad 10 letnie doświadczenie w świadczeniu usług teleinformatycznych. Pod jedną marką oferują profesjonalne usługi telekomunikacyjne.

Operatorzy podjęli decyzję o zmianie dostawcy usług telekomunikacyjnych w listopadzie 2017 roku. Od tego momentu rozpoczęło się przepinanie abonentów i świadczenie im usług pod marką JAMBOX.

– Dziękujemy za zaufanie Grupie Nortis. Wierzymy, że współpraca okaże się owocna i satysfakcjonująca dla obu stron. Z naszej – zobowiązujemy się do utrzymania najwyżej jakości, stabilności i bogatej oferty programowej. Abonentów operatorów należących do Grupy serdecznie zachęcamy do skorzystania również z innych naszych usług, np. internetu lub telefonii komórkowej mówi Paweł Białas, dyrektor handlowy w SGT S.A. 

Marka JAMBOX jest obecna na rynku od 2007 roku i jest dziś jedną z najchętniej wybieranych cyfrowych telewizji kablowych w Polsce. Obecnie w kraju telewizję JAMBOX odbiera już 50 tysięcy abonentów na ponad 76 tysiącach dekoderów.

Usługi telewizyjne pod marką JAMBOX są oferowane w ramach oferty „IPTV dla ISP” przez SGT S.A., Interaktywny Dom i Interaktywny Dom 2.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *