Internet & Gry

Popularne cykle redakcyjne i formaty wideo znowu na Gazeta.pl

Po wakacjach na stronę główną Gazeta.pl wracają popularne cykle redakcyjne i znane już internautom formaty wideo. Redakcja portalu zaprasza użytkowników do śledzenia m.in. porannej „Rozmowy na żywo” z nowymi prowadzącymi, dynamicznego formatu biznesowo-lifestyle’owego „Studio Biznes” czy cyklu mikroreportaży wideo „Zwykli niezwykli”. Do wszystkich cyklicznych materiałów Gazeta.pl można dotrzeć poprzez pasek nawigacji znajdujący się na górze strony głównej portalu. 

 

 

 

2 września br. użytkownicy Gazeta.pl mogli ponownie oglądać poranną „Rozmowę na żywo”. Od września gospodarzami programu na zmianę są: Łukasz Kijek, redaktor naczelny Next.Gazeta.pl oraz dziennikarze portalu Jacek Gądek i Grzegorz Sroczyński. Prowadzący od poniedziałku do piątku omawiają bieżące wydarzenia z politykami, ale także z gośćmi z innych dziedzin.
– Jesteśmy przekonani, że odświeżona „Rozmowa na żywo” będzie znaczącym głosem w debacie publicznej, szczególnie teraz, w przeddzień wyborów do Sejmu i do Senatu. Nie zamykamy się jednak wyłącznie na polityków, dlatego naszymi gośćmi będą także eksperci posiadający wiedzę i umiejętność komentowania bieżących wydarzeńzapowiada Bartosz Raj, szef newsroomu Gazeta.pl.
Codzienny program jest emitowany na żywo ze studia od godz. 8:30 i powtarzany na stronie głównej Gazeta.pl w ciągu dnia.
W środy, o godz. 13:00 na stronę główną Gazeta.pl powróci program wideo na żywo „Studio Biznes”, prowadzony przez Łukasza Kijka, w którym razem z gośćmi opowiada on o gospodarce, biznesie, technologiach, a także klimacie czy kulturze. W każdym odcinku nowości motoryzacyjne pokazuje też Tomasz Korniejew z Moto.pl. Również w środy, redakcja Gazeta.pl zaprezentuje premierowe odcinki cenionego przez widzów cyklu reportaży „Zwykli niezwykli”, w którym przedstawiani są ludzie mający niezwykłe umiejętności, zajęcia lub pasje. W poniedziałki na Gazeta.pl dostępny będzie również program „Sekcja piłkarska”, tworzony przez dziennikarzy Sport.pl.
Gazeta.pl wznawia również cykle redakcyjne, które zdobyły uznanie użytkowników portalu. We wrześniu publikowane będą kolejne odsłony serii artykułów, m.in „Skąd jestem” (co drugi czwartek), pokazującego najciekawsze miejsca w Polsce, „Mapy smaków Polski” (co drugi czwartek), czyli kulinarnej podróży po kraju, cyklu wywiadów poświęconych matkom i ich sile „Mamy moc” (co druga środa) czy „Kiedrosport”(wtorki) – tekstów dziennikarza Sport.pl Michała Kiedrowskiego o sporcie, jego okolicach i dyscyplinach, o których rzadko można przeczytać w polskim internecie.
W sumie Gazeta.pl prezentuje aż 17 stałych cykli, które publikowane są o różnych porach dnia, od poniedziałku do niedzieli.
Wszystkie cykle redakcyjne i wideo, a także porę ich publikacji można znaleźć w zakładce Cykle Gazeta.pl umieszczonej na pasku nawigacji na górze strony głównej portalu. To usprawnienie od sierpnia br. ułatwia użytkownikom Gazeta.pl dotarcie do licznych propozycji redakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *