MediaZapowiedzi TV

“Porucznik Kabura” – premiera pierwszej produkcji CDA Premium (wideo)

Jest rok 2050. Polska rządzona przez mózg elektronowy Jarosław 2000 jest największym mocarstwem na Ziemi. Jednak prawdziwe zagrożenie płynie z kosmosu, a jedyną osobą mogącą powstrzymać inwazję Obcych jest Ryszard Kabura… Premiera pierwszego odcinka już 25 października w CDA Premium!

 

 

 

 

 

Bohater to uzależniony od hazardu drobny kombinator, który uciekając przed wierzycielami zaciąga się do Polskich Kosmicznych Sił (PKS) i wyrusza w galaktyczną misję wojskową. Przypadek sprawia, że musi stawić czoła Proctolonusom, agresorom z kosmosu, którzy planują podbój Ziemi. Czy uda mu się powstrzymać Obcych?

„Porucznik Kabura” to składający się z ośmiu odcinków satyryczny serial animowany. Absurdalny humor, niewybredne żarty ze wszystkich i wszystkiego, odniesienia i nawiązania do aktualnej sytuacji politycznej i społecznej oraz mocno niecenzuralny język i absolutny brak tzw. poprawności politycznej – to główne cechy serialu.

 

 

Za produkcję odpowiada studio filmowe SPInka, a reżyserem i autorem scenariusza jest Bartosz Walaszek, twórca między innymi „Kapitana Bomby” i mającego milionową widownie serialu „Blok Ekipa”. Premiera pierwszego odcinka „Porucznika Kabury” odbędzie się w piątek 25 października. Serial będą mogli zobaczyć tylko użytkownicy CDA Premium.

Serial „Porucznik Kabura” to pierwsza w pełni samodzielna produkcja CDA. Chcieliśmy, żeby była ona prześmiewcza, miejscami przerysowana i niepoprawna. Idealną osobą do tego zadania był według nas Bartosz Walaszek, którego charakterystyczny i rozpoznawalny styl albo bardzo się lubi, albo wręcz przeciwnie, ale obok którego trudno przejść obojętnie. Fani Kapitana Bomby, do którego Kabura w pewien sposób nawiązuje, powinni być zadowoleni. mówi Wolfgang Laskowski, rzecznik prasowy CDA i pełnomocnik zarządu ds. rozwoju usług.

 

 

Pierwszy odcinek pojawi się na CDA Premium w piątek 25 października, a kolejne będą udostępniane widzom co tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *