Technologia - Promocje

Predator CG437KP, czyli gaming w wielkim formacie

Predator CG437KP powstał z myślą o graczach oczekujących naprawdę wysokich parametrów. Rozdzielczość 3840 x 2160, jakość 4K i częstotliwość odświeżania na poziomie 144 Hz sprawia, że można używać go jako telewizora, ekranu do konsoli i komputera stacjonarnego.

 

 

 

 

Monitor korzysta ze standardu Adaptive-Sync, który synchronizuje wartość częstotliwości odświeżania wyświetlacza i karty graficznej, co gwarantuje rozgrywkę bez zakłóceń. Zastosowana tu matryca wykorzystuje 90% przestrzeni kolorów DCI-P3, zapewniając głębię i wysokie nasycenie barw zarówno żywych, jak i różnych głębszych odcieni czerni.

Certyfikat VESA DisplayHDR 1000 to gwarancja lepszego kontrastu i większej dokładności barw, co sprawia, że gracze mogą w pełni korzystać z bogactwa grafiki gier z segmentu AAA.

Nie tylko dla komputerów stacjonarnych

Monitor ten to nie tylko coś dla zwolenników komputerów stacjonarnych. Entuzjaści konsol z pewnością docenią obecność 3 portów HDMI, złącza Type-C oraz interfejsu DisplayPort.

Czujnik światła dla dostosowania poziomu jasności

Predator CG437K P naszpikowany jest technologią. Zamontowany czujnik światła jest w stanie wykryć poziom naświetlenia w pomieszczeniu i odpowiednio dostosować poziom jasności. Mamy tu także czujnik zbliżeniowy, tak więc kiedy użytkownik zbliży się do ekranu, urządzenie “wybudzi się” ze stanu gotowości — lub przejdzie w stan uśpienia, gdy nie wykryje niczyjej obecności w swoim bezpośrednim otoczeniu. W zestawie dostępny jest także pilot, dzięki któremu monitor może śmiało znaleźć zastosowanie także w salonie.

Dostępność w Polsce

43-calowy Predator CG437KP będzie dostępny w Polsce od początku grudnia 2019 roku w cenie 4999 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *