Rodzina Gumballa zmuszona do opuszczenia Elmore

Już 4 grudnia Cartoon Network zaprasza na premierowe odcinki piątego sezonu „Niesamowitego świata Gumballa”. W Elmore pojawią się bogaci kupcy, którzy chcą wykupić miasteczko i zmusić mieszkańców do wyprowadzki. Czy to oznacza, że Gumball i jego rodzina będą musieli opuścić swój dom i znaleźć sobie nowe miejsce do życia?

 

Rodzina Wattersonów zostaje zaproszona na spotkanie w ratuszu do burmistrza Elmore, który proponuje im piękny, nowy dom w innym mieście. Jednak bohaterowie nie chcą opuszczać swojego dotychczasowego miejsca zamieszkania. Włodarz miasta pozwala im zostać pod warunkiem, że staną się wzorowymi obywatelami. Wattersonowie starają się sprostać nowym wytycznym, ale wkrótce odkrywają prawdziwy powód, dla którego burmistrz chciał, by opuścili Elmore – bogaci nabywcy chcą kupić ziemię w mieście. Gumball i Darwin wraz z rodzicami spróbują teraz zrobić wszystko, by miasto stało się nieatrakcyjne dla potencjalnych kupców.

W nowych odcinkach piątego sezonu „Niesamowitego świata Gumballa” rodzina Wattersonów będzie miała jeszcze jeden poważny problem – w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności tata Richard wejdzie w posiadanie pieniędzy, które zostały skradzione z Elmore Banku. W czasie gdy policja szuka złodzieja, Wattersonowie zastanawiają się, czy zwrócić pieniądze, co może grozić pójściem do więzienia, czy wydać je na przyjemności. Jaką decyzję podejmą? Odpowiedź już wkrótce na antenie Cartoon Network.

Premiera kolejnych przygód Gumballa Wattersona już 4 grudnia. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 w Cartoon Network

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *