Premiera 13. sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” w MTV Polska

Już 29 marca br. zadebiutuje trzynasty sezon „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. Nowe odcinki emitowane będą w każdą niedzielę o godz. 23:00 na antenie MTV Polska oraz platformie player.pl.

 

 

 

 

„Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych i zarazem najbardziej kontrowersyjnych programów rozrywkowych w historii polskiej telewizji. Każda jego edycja przyciąga przed telewizory rzesze wiernych fanów. Emitowany wiosną ub. roku sezon jedenasty osiągnął średni SHR na poziomie 2,3% w grupie komercyjnej 16-49, jednocześnie zwiększając średnie wyniku kanału o 58%.

Z każdym sezonem „Ekipa z Warszawy” dostarcza swoim widzom mnóstwa emocji i dobrej zabawy, nie tylko dzięki szalonym imprezom, lecz również nowym uczestnikom i gościom specjalnym. W poprzedniej edycji do Ekipy dołączył gwiazdor węgierskiej telewizji, Gabo, który z miejsca skradł serca wszystkich domowniczek. Z kolei na wieńczącej sezon domówce pojawił się Popek – raper i jedna z najbarwniejszych osobowości polskiego show biznesu.

W najnowszej odsłonie show udział wzięło dwunastu uczestników. Widzowie po raz kolejny zobaczą jedną z najpopularniejszych gwiazd „Warsaw Shore”, Ewelinę „Ewelonę”, która przygodę z programem rozpoczęła wraz z pierwszą edycją. Razem z nią imprezować będą Patryk Spiker, Anastasiya, Piotrek „Pedro”, Ewa, Kasjusz „Don Kasjo”, Damian „Dzik”, Gabo oraz Asia i Radek „Diva”, którzy w poprzednim sezonie pojawili się w roli „terminatorów”. Do Ekipy dołączą również nowi bohaterowie – Milena oraz Marceli.

Premierze trzynastego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” towarzyszy kampania promocyjna opierająca się głównie o materiały video, która rozpocznie się już 7 marca br  Wykorzystane zostaną najpopularniejsze media cyfrowe: YouTube, Facebook i Instagram. Dodatkowo, dla fanów programu w social media, przygotowany został filtr na Insta Stories, „Którym Ekipowiczem jesteś”.

Najnowsze odcinki „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” emitowane będą na antenie MTV Polska od 29 marca, w każdą niedzielę o godz. 23:00.

Następnego dnia użytkownicy serwisu player.pl będą mogli obejrzeć materiał online – bezpłatnie z reklamami lub w ramach pakietu bez reklam. Ponadto, właśnie na platformie player.pl, fani programu będą mogli, za dodatkową opłatą, oglądać nowe odcinki przed premierą telewizyjną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *