Premiera drugiego sezonu przygód Dorotki i jej przyjaciół z Krainy Oz w Boomerangu

Pora na drugi sezon przygód rezolutnej bohaterki serialu „Dorotka i czarnoksiężnik z Krainy Oz”. Już w poniedziałek 8 października widzowie Boomeranga będą mogli zobaczyć, jak odważna dziewczynka wraz ze swoimi przyjaciółmi radzi sobie z chciwością czarnoksiężnika i groźbą powrotu potężnej wiedźmy.

 

 

Boomerang zaprasza na premierę drugiego sezonu serialu „Dorotka i czarnoksiężnik z Krainy Oz”. Widzowie zobaczą kolejne, zdumiewające perypetie uroczej dziewczynki, która za sprawą trąby powietrznej trafiła z Kansas do świata pełnego magicznych stworzeń i niesamowitych zjawisk.

Nowe przygody bohaterów kreskówki przyniosą nieoczekiwane zwroty akcji. Czarnoksiężnik powróci do Oz, wciągnięty przez niewłaściwe tornado i spróbuje zrobić wszystko, by zdobyć prawdziwe moce. Postanowi wykorzystać zastane okoliczności i uwolnić uwięzionego w szklanej kuli ducha wiedźmy, by zrealizować swój przebiegły plan przejęcia władzy. Stanowi to poważne niebezpieczeństwo dla Krainy Oz i jej mieszkańców, których losy spoczywają teraz w rękach Dorotki, Blaszanego Drwala, Tchórzliwego Lwa, Stracha na Wróble oraz wiernego psa Toto.

Premiera drugiego sezonu serialu „Dorotka i czarnoksiężnik z Krainy Oz” już 8 października na antenie Boomeranga. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 14:25


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *