Kultura, muzyka, kino, moda

Premiera Albumu B24 Sezon 1!

Grupa przyjaciół pod pseudonimem B24 zaprasza na premierę pierwszego sezonu muzycznego, która odbyła się kilka dni temu. Płyta odzwierciedla ich myśl przewodnia która brzmi – Wspólną Siłą Damy Rade!

 

B24 to grupa przyjaciół która tworzy muzykę dla każdego. Młodzi członkowie zespołu, świetnie radzą sobie z każdym stylem muzycznym o czym świadczy różnorodność piosenek, które znajdują sie na płycie. Możemy usłyszeć dźwięki z gatunku synthpop, rap, pop czy też disco, aż do muzyki klubowej. Dzięki swojej uniwersalności, grupa dociera swoimi utworami do słuchaczy z w różnym wieku. Przewodzi jej jeden z najlepszych inżynierów dźwięku w Polsce i jest wspierana przez NOBOCOTO Studio, które charakteryzuje się obecnie jedną z najwyższych dostępnych jakości na polskim rynku produkcji muzycznej. Dzięki takiemu połączeniu, każdy utwór na płycie jest dopracowany do perfekcji w trosce o każdego słuchacza.

Już dziś grupę B24 można usłyszeć na platformach streamingowych takich jak Spotify, Apple Music, kanale YouTube oraz wszystkich innych serwisach streamingowych. Dotychczasowe poczynania grupy można śledzić na ich Instagramie @b24.official.

Oto link do płyty w różnych miejscach:

SINGLE:

B24 – Dziewczyno z Auchan

ZAKOCHAŁEM SIĘ ALE ZRYŁAŚ (jak nigdy wcześniej) (remix) ft. Young Leosia

 

 

Jeden komentarz do “Premiera Albumu B24 Sezon 1!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *