BadaniaMediaTVP

“Puchar Świata w Skokach Narciarskich” obejrzały miliony widzów TVP

6,1 mln widzów w momencie najwyższej oglądalności wg MOR* obejrzało w niedzielę, 20 grudnia w TVP1 i TVP Sport „Puchar Świata w skokach narciarskich”. Średnia widownia konkursu na obu antenach wyniosła 4,6 mln osób. W weekend liderem oglądalności wg NAM** była TVP1 uzyskując udziały na poziomie 10,3% w sobotę i 10,2% w niedzielę.

 

Największą widownię weekendu zgromadził „Puchar Świata w skokach narciarskich”. Niedzielny konkurs rozgrywany w Engelbergu zobaczyło w TVP1 i TVP Sport według NAM ** średnio 3,7 mln widzów przy udziałach 27,3%. W momencie największej oglądalności widownia wyniosła 5,2 mln, a udziały 37%.

W sobotę widzowie licznie obejrzeli „Świąteczny koncert życzeń” emitowany w TVP2. Średnia widownia koncertu wyniosła 1,5 mln widzów (udziały 10,6%). W momencie najwyższej oglądalności widownia wyniosła 1,9 mln osób. Koncert był liderem w paśmie.

W niedzielę, 20 grudnia Łukasz Brodowski wygrał „Szansę na sukces. Opole 2021”. Zwycięzca finałowego odcinka programu wystąpi w koncercie Debiuty podczas 58. KFPP w Opolu w 2021 roku. Program transmitowany w TVP2 oglądało średnio według NAM 1,5 mln widzów przy udziałach na poziomie 12,6%. Średnia widownia programu w ramówce jesiennej kształtowała się na poziomie 1,5 mln widzów. Największą widownię w sezonie zgromadził odcinek wyemitowany 22 listopada, który obejrzało 1,7 mln osób.

*MOR – Model Oglądalności Rzeczywistej

**NAM – Nielsen Audience Measurement

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *