MediaPlatforma Canal+Zapowiedzi TV

Premiera drugiego sezonu THE OFFICE PL już 4 listopada w Canal+ online (wideo)

Klienci serwisu streamingowego CANAL+ ONLINE będą mogli już od 4 listopada oglądać wszystkie odcinki nowego sezonu. CANAL+ prezentuje także pierwszy serialowy trailer.

 

Sukces pierwszego sezonu kultowego THE OFFICE w polskiej, oryginalnej wersji zmotywował CANAL+ do decyzji o kontynuacji produkcji. Zdjęcia drugiego sezonu rozpoczęły się w maju bieżącego roku, a dwa miesiące później na planie zdjęciowym padł ostatni klaps. Już 4 listopada widzowie CANAL+ online będą mogli oglądać kolejnych 12 odcinków perypetii pracowników Kropliczanki – siedleckiego producenta wody mineralnej. Świat korporacyjnych absurdów w soczewce, plejada nietuzinkowych bohaterów i łamiący wszelkie stereotypu humor określany jako „quilty pleasure” to przepis na dobrze spędzony wieczór. Na ekranie ponownie zobaczymy między innymi Michała Holca (Piotr Polak), Patrycję Kowalską (Vanessa Aleksander) i Darka Wasiaka (Adam Woronowicz).

 

 

Dobrze napisane postacie to klucz do sukcesu tego serialu. Polski odbiorca widzi lekkie nawiązania do anglojęzycznych bohaterów, ale nie są one ich kopiami. Udało nam się stworzyć unikalne wersje polskich odpowiedników Michaela czy Dwighta, które bardzo szybko zdobyły sympatię wśród widzów. W drugim sezonie zobaczymy znacznie więcej historii związanych z najpopularniejszymi postaciami.Beata Ryczkowska dyrektorka produkcji oryginalnych CANAL+ Polska

Od dziś dostępny jest także trailer zapowiadający nowe odcinki oraz oficjalny plakat. Po raz pierwszy zostały w nim pokazane nowe postacie i gościnne udziały z różnych odcinków. Zwiastun ujawnia również główny wątek drugiego sezonu, czyli rywalizację Michała i Patrycji o posadę w warszawskiej centrali firmy. Kto finalnie wygra ten pojedynek i otrzyma upragniony awans do stolicy?

Odpowiedź poznamy już 4 listopada na platformie streamingowej CANAL+ online

Na antenie CANAL+ Premium serial będzie emitowany od 18 listopada w pakietach czterech odcinków na jeden tydzień

 

 

Bieżące informacje na temat drugiego sezonu THE OFFICE PL pojawią się w social mediach CANAL+ online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *