Premiera dwóch serii z bohaterkami LEGO Friends w Polsat Jim Jam

Już od 1 maja na antenie POLSAT JimJam będzie można spotkać przyjaciółki z serii LEGO Friends! Poznajcie Olivię, Andreę, Emmę, Mię i Stephani. Dziewczyny mieszkają w Heartlake City, uroczym miasteczku zbudowanym wokół jeziora w kształcie serca. Bohaterki mają różne zainteresowania i cechy charakteru, dzięki czemu każde dziecko odnajdzie postać, z którą będzie mogło się identyfikować. Oprócz różnic, jest także wiele rzeczy, które je łączy – przede wszystkim wielka przyjaźń oraz miłość do zwierząt. Premiera „LEGO Friends: Przyjaciółki z Heartlake City” już 1 maja, a od 17 maja dodatkowo odcinki specjalne z serii „LEGO Friends: Moc przyjaźni”.

 

Poznajcie przyjaciółki z Heartlake City. Każda z nich ma inne pasje i zainteresowania, mimo różnic potrafią jednak ze sobą współpracować wykorzystując talenty i wiedzę każdej z nich. Mia uwielbia zwierzęta i przejażdżki na swojej klaczy, Belli. Emma ma artystyczną duszę, a jej pasje to fotografia i zajęcia karate. Olivia interesuje się nauką i wynalazkami, a jej ulubiony przedmiot to przyroda. Andrea ponad wszystko kocha występy artystyczne, a jej pasje to aktorstwo i śpiew. Prowadzi także bloga o muzyce. Z kolei Stephanie uwielbia wszystko organizować, a jedną z jej pasji są wypieki.

W pierwszym odcinku zobaczymy, jak zaczęła się przyjaźń bohaterek. Olivia przeprowadza się do miasteczka Heartlake City i nie ma tu jeszcze przyjaciół. Pomaga w klinice weterynaryjnej i ma prawdziwy talent do tresowania zwierząt. Niestety praca z jednym z psiaków wymyka się spod kontroli i powoduje wielki zamęt. Bohaterki postanawiają połączyć siły, by uratować zbliżające się wydarzenie – Zwierzakomanię. Impreza będzie okazją do znalezienia domów dla wielu zwierzaków. W miasteczku odbędą się również zawody jeździeckie, wystawa psów oraz pokaz pielęgnacji zwierząt. Dzięki sile współpracy i zaangażowaniu każdej z dziewczyn, impreza kończy się sukcesem.

Bohaterki LEGO Friends inspirują dzieci do poszukiwania swoich pasji i zainteresowań. Z każdego odcinka możemy dowiedzieć się czegoś o łączącej je przyjaźni, która jest przykładem relacji opartej na wzajemnym zrozumieniu i szacunku. Dzięki przygodom, które przeżywają, przyjaciółki uczą się, że wszyscy popełniają błędy i każdy zasługuje na drugą szansę. Niejednokrotnie przekonają się także o tym, że jeśli ktoś robi coś inaczej, niekoniecznie robi to źle i zasługuje na zaufanie. Bohaterki szanują również to, że czasem mają inne zdanie na jakiś temat oraz potrafią wykorzystywać swoje talenty do udziału w różnych konkursach i akcjach. Chętnie angażują się w pomoc innym i swoim przykładem pokazują, że warto aktywnie spędzać czas. Udowadniają także, że można się przyjaźnić i mieć ochotę spędzać czas w zupełnie inny sposób.

Spotkania z bohaterkami serii LEGO Friends od 1 maja o 7:00, 11:30, 16:33 i 20:00 w Polsat JimJam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *