Premiera filmu „Na bank się uda” dystrybuowanego przez NEXT FILM (wideo)

W czwartek, 15 sierpnia br. do kin wejdzie film „Na bank się uda” w reżyserii Szymona Jakubowskiego. To pełna wyrazistych postaci i dowcipnych dialogów komedia kryminalna, w której występują m.in. Maciej Stuhr, Marian Dziędziel, Adam Ferency i Lech Dyblik. Dystrybutorem filmu jest NEXT FILM, spółka z Grupy Agora.

 

 

Film „Na bank się uda” rozpoczyna się od brawurowego napadu na banku, którego dokonują trzej starsi panowie. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? Tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Co czeka ich na końcu tej przygody, nagroda czy więzienna cela?

„Na bank się uda” to szalona komedia kryminalna, której tempo przyprawi widzów o zawroty głowy. Scenariusz filmu autorstwa reżysera Szymona Jakubowskiego został oparty na autentycznych zdarzeniach.

 

 

W rolach głównych występują Marian Dziędziel, Lech Dyblik, Adam Ferency i Maciej Stuhr, a partnerują im Józef Pawłowski, Emma Giegżno i Paulina Gałązka. Za produkcję odpowiedzialni są Ewa Lewandowska i Tomasz Mandes, czyli EKIPA, twórcy hitu kinowego ze stycznia tego roku – filmu „Underdog”, który w kinach obejrzało już ponad 900 tys. widzów.
Częścią ścieżki dźwiękowej „Na bank się uda” jest przebój „Napad” – piosenka z najnowszego albumu Mroza pt. „Aura”, napisana specjalnie do filmu.
Dystrybutorem filmu „Na bank się uda” jest NEXT FILM – firma należąca do Grupy Agora, która zajmuje się produkcją i dystrybucją filmową.
NEXT FILM wprowadził dotychczas na ekrany kin m.in. „Bogów” Łukasza Palkowskiego, „Sztukę kochania Michaliny Wisłockiej” Marii Sadowskiej, „Pokot” Agnieszki Holland czy „Kamerdynera” Filipa Bajona.
W 2019 r. swoją premierę miały koprodukowany przez NEXT FILM „Underdog” z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidovem w rolach głównych, kolejna część kultowej komedii „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, komedia romantyczna „Całe szczęście” oraz nagrodzony na festiwalu Sundance film „Słodki koniec dnia” z Krystyną Jandą. Wśród nadchodzących tegorocznych produkcji z portfolio firmy sąm.in. film biograficzny „Ikar. Legenda Mietka Kosza”, dramat historyczny „Piłsudski” czy „Ukryta gra” – thriller szpiegowski z Billem Pullmanem w roli głównej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *