Premiera: „Forbes Women” – podcast Aleksandry Karasińskiej

Podcast „Forbes Women” zadebiutuje w środę, 25 listopada o godz. 16. na Onet.pl oraz na Forbes.pl.

 

„Forbes Women” jest audycją, w której prowadząca Aleksandra Karasińska porozmawia z gośćmi o pracy, karierze, pieniądzach, celach i o tym, co nam w osiąganiu celów pomaga. Do rozmowy będą zapraszane kobiety, które są liderkami w biznesie, w nauce czy w sztuce, będące dla wielu wzorem, wytyczające nowe drogi, przełamujące stereotypy. – Zachęcam do słuchania podcastu, do którego zapraszam wspaniałe kobiety, które mówią o swojej drodze do sukcesu – mówi Aleksandra Karasińska, redaktorka prowadząca Forbes Women Polska.

– Ten czas pandemii cofa kobiety, równouprawnienie znowu gdzieś nam odpływa – mówi Henryka Bochniarz, gość premierowego odcinka serii podcastów Forbes Women. Henryka Bochniarz była pierwszą polską szefową ministerstwa przemysłu i handlu, prezeską Boeinga, tworzyła nagrodę literacką Nike, Kongres Kobiet, fundację pomocy dzieciom ze wsi. W audycji opowiada jak to jest być pierwszą kobietą…właściwie wszędzie.

Premiera podcastu „Forbes Women” odbędzie się w środę, 25 listopada na stronie głównej Onetu i na Forbes.pl, kolejne odcinki będą dostępne dla subskrybentów w każdą środę na Forbes.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *