Premiera ostatniego sezonu "Star Wars: Rebelianci" na Disney XD

Disney XD to stacja pełna przygód i humoru w serialach skierowanych do chłopców. Wiosną kanał pokaże ostatni sezon serii „Star Wars: Rebelianci”, a przez całą zimę fani sportowych emocji będą mogli ponownie zobaczyć 1. sezon popularnego serialu o pasji i przyjaźni „Jedenastka”.
 
Disney XD jest najlepiej dopasowanym kanałem dziecięcym do grupy chłopców w wieku 7-12 lat (175 AFF), który w grudniu oglądało niemal 3,4 mln widzów.
Star Wars: Rebelianci – premierowe emisje 4. sezonu w marcu
Już w marcu stacja Disney XD zaprasza wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen na premierowe emisje ostatniego sezonu serialu „Star Wars: Rebelianci”. To historia największych bohaterów i najmroczniejszych złoczyńców Imperium w fantastycznej animacji o walce dobra ze złem. Serial kontynuuje tradycję legendarnej sagi Gwiezdnych Wojen i wzbogaca ją zupełnie nowymi przygodami. W galaktyce nastał mroczny okres, a Imperium Galaktyczne przejmuje władzę nad kolejnymi układami planetarnymi.
Widzami serii „Star Wars: Rebelianci” są głównie chłopcy, którzy stanowią aż 70% widowni. Ponadto, seria ma bardzo wysoki indeks AFF wśród chłopców w wieku 7-12 lat (156 AFF).
Jedenastka – re-launch 1. sezonu od poniedziałku do piątku o 16:00
Przez całą zimę widzowie Disney XD będą ponownie mogli zobaczyć wszystkie odcinki 1. sezonu  „Jedenastki”. Historia koncentruje się na nastoletnim Gabo Moretim, którego największą pasją jest piłka nożna. Jego wyróżniające się umiejętności piłkarskie dostrzegł Francisco – trener prestiżowej szkoły średniej o profilu sportowym, który zaproponował Gabo stypendium w swojej szkole i możliwość dołączenia do drużyny piłkarskiej – Złote Jastrzębie. Chłopak marzy o tym, żeby stać się świetnym piłkarzem, a zarazem bardzo mało wie o historii i sekretach własnej rodziny, które odkryje dzięki podróży do Argentyny.
„Jedenastka” jest niezwykle popularna wśród chłopców w wieku 7-12 lat. Premierowe odcinki 1. sezonu osiągnęły udział na poziomie 6,6% SHR% oraz wysokie dopasowanie do tej grupy widzów – 197 AFF.
Dane: NAM, Q4 2017, 6:00-20:59; 15 V – 29 IX 2017, *pasmo premierowe: poniedziałek-piątek, 14:10-14:30; SHR%%, AFF vs A 4-12, Programmes; COV A4+, Reach&Frequency

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *