Główna stronaZapowiedzi TV

"Trully Tales" w Disney Junior

Oferta Disney Junior to mieszanka niezwykłych opowieści dla najmłodszych widzów. Ramówka stacji przedstawia świat przepełniony magią, poruszającymi historiami i muzyką.

Oferta programowa kanału skierowana jest do widzów w wieku 2-7 lat, a stacja osiąga bardzo dobre wyniki również w starszej grupie dzieci. W ostatnim kwartale 2017 roku udział kanału wśród widzów w wieku 4-7 lat wyniósł 5,4% SHR%, a indeks dopasowania do tej grupy – 178 AFF. Stacja Disney Junior tylko w grudniu 2017 roku przyciągnęła przed telewizory niemal 3,8 mln osób!

Trully Tales – premierowe emisje od poniedziałku do piątku, od 26 lutego o 17:00
Już pod koniec lutego, stacja Disney Junior zaprasza na nowy, magiczny serial o przyjaźni i walce ze złem. „Trully Tales” to historia czwórki Magicznych Kucharzy – Ringo, Błyska, Steli i Solki. Mali bohaterowie uczestniczą w zajęciach w znanej Szkole Magii i Gotowania w Trullinezji. Zanim jednak zostaną wielkimi szefami kuchni, muszą się nauczyć jak korzystać zarówno ze swoich umiejętności kulinarnych, jak i magicznych mocy. Po opanowaniu złotych myśli Babci, mali bohaterowie będą w stanie pokonać złego czarodzieja Rydzawego i nauczą się radzić sobie z codziennymi problemami.
Na widzów stacji Disney Junior czekają także inne, lubiane seriale. Już w lutym nowe odcinki 1. sezonu „Jej Wysokość Zosi” oraz 2. sezonu „Lwiej Straży”. Natomiast w kwietniu, kolejne niezwykłe emocje w animacji „Miki i raźni rajdowcy”.

Dane: NAM, Q4 2017, 6:00-20:59, SHR%; AFF, Dayparts; XII 2017, COV A4+, Reach&Frequency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *