Premiera serialu "Magicy" na kanale SCI FI

Już w niedzielę 18 marca o 21:00 na kanale SCI FI zadebiutuje trzeci sezon serialu Magicy. Tym razem ekipa z Brakebills będzie musiała zmierzyć się z przeciwnościami bez pomocy magicznych mocy.
 

 
Po wydarzeniach z poprzedniej odsłony produkcji, w których Quentin (w tej roli Jason Ralph) zabił jednego z bogów Fillory, Umbera, ludzkość zostaje pozbawiona magii, a bez niej wszystko wydaje się trudniejsze. Brak magicznych mocy udziela się wszystkim, ale każdemu w inny sposób. Bohaterowie szybko odkrywają, że Julia (w tej roli Stella Maeve) jest jedyną osobą, która posiada resztkę mocy i wraz z Quentinem rusza na poszukiwania kogoś, kto pomoże im ustalić, czy jej czary mogą odwrócić losy świata. Z kolei Margo i Eliot muszą zmierzyć się z Królową Wróżek, z którą nie mają łatwego życia. Sytuacja ta najbardziej odbija się na zdrowiu Penny’ego, którego choroba w świecie ludzi zaczyna postępować w zatrważającym tempie, a jedyne miejsce, w którym jest względnie bezpieczny, to biblioteka.
Serial powstał na podstawie bestsellerowej trylogii Leva Grossmana. Głównym bohaterem serialu jest Quentin Coldwater, którego poznaliśmy jako absolwenta liceum, zafascynowanego literaturą fantastyczną. Nie wierzy w siły nadprzyrodzone i czary, dopóki sam nie zostaje przyjęty do elitarnej szkoły magii w Nowym Jorku. Od tego momentu przekonuje się, że fantastyczny świat, o którym marzył, jest realny, ale i niebezpieczny.
Oprócz Jasona Ralpha (Era Wodnika, Rok przemocy) i Stelli Maeve (The Runaways: Prawdziwa historia) w obsadzie znaleźli się Hale Appleman (Szeregowy Romeo, Zęby), Arjun Gupta (Siostra Jackie) i Olivia Taylor Dudley (Paranormal Activity: Inny wymiar, Transcendencja, Taśmy Watykanu). Zdjęcia do serialu były kręcone w Vancouver.
Premiera serialu Magicy już w niedzielę 18 marca o 21:00 na kanale SCI FI


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *