MediaZapowiedzi TV

Premiery kwietnia na kanałach FOX i FOX Comedy

W kwietniu FOX przygotował niesamowite premiery emocjonujących seriali kryminalnych! Z dziewiątym sezonem „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” powrócą nowe dochodzenia, a niedługo po nich na widzów FOX czeka czternasty sezon serialu o elitarnym zespole Jednostki Analiz Behawioralnych, „Zabójcze umysły”. To nie wszystko, bo w każdy czwartek wieczorem w FOX czeka stunt filmowy pod tytułem „Przypadek? Nie sądzę…”, który dostarczy niezapomnianych wrażeń: „Skazani na Shawshank”, „Wróg publiczny”, „Telefon”, „Posejdon” oraz „Kiss kiss bang bang”. W kwietniu w FOX z kolejnym sezonem powrócą także przygody diabła z Los Angeles w serialu „Lucyfer” oraz drugi i trzeci sezon kryminalnego serialu „Białe kołnierzyki”. W FOX Comedy premierowo pojawi się serial o lekarzu nie z tego świata – „Resident Alien” oraz serial stworzony przez twórców Simpsonów – „Futurama”.

 

„Przypadek? Nie sądzę…”

W każdy kwietniowy czwartek o godzinie 22:00 w FOX czekają na widzów nieprzypadkowe filmy. Czwartkowe wieczory jeszcze nigdy nie były tak emocjonujące!

Skazani na Shawshank
1 kwietnia o godzinie 22:00

Wróg publiczny
8 kwietnia o godzinie 22:00

Telefon
15 kwietnia o godzinie 22:00

Posejdon
22 kwietnia o godzinie 22:00

Kiss kiss bang bang
29 kwietnia o godzinie 22:00

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, sezon 9

CSI: NY 9
(17 odcinków po 60 min)

PREMIERA: WTOREK 6 KWIETNIA O GODZINIE 15:35

Emisja kolejnych odcinków serialu od poniedziałku do piątku o godzinie 15:35

Po dramatycznym finale ósmego sezonu, Mac Taylor (Gary Sinise) wraca do pracy mimo zdiagnozowanego zaburzenia mowy – afazji. Nie ma jednak czasu na użalanie się nad sobą, bo na Manhattanie roi się od przestępców, począwszy od podpalacza, a skończywszy na zabójcy, którego morderstwa są inspirowane grą planszową Clue. Niektóre ze śledztw sięgają daleko poza dzielnice Nowego Jorku, więc Mac trafia również do Kalifornii i Nevady. W San Francisco on i Jo (Sela Ward) szukają zaginionej nastolatki. W Las Vegas Mac i jego wieloletni przyjaciel D.B. Russell poszukują Christine (Megan Dodds), która została porwana. Poza granice Nowego Jorku zapuszcza się także Lindsay (Anna Belknap). Wraca do Montany, aby być świadkiem egzekucji mężczyzny, który zamordował jej przyjaciela z dzieciństwa. W tym sezonie do zespołu dołączyła Jamie Lovato (Natalie Martinez), była detektyw z wydziału narkotykowego.

W serialu występują Gary Sinise jako Mac Taylor, Sela Ward jako Jo Danville, Carmine Giovinazzo jako Danny Messer, Anna Belknap jako Lindsay Messer, Robert Joy jako Sid Hammerback, A. J. Buckley jako Adam Ross, Hill Harper jako Sheldon Hawkes, Eddie Cahill jako Don Flack, Kathleen Munroe jako Samantha Flack, Megan Dodds jako Christine Whitney oraz Natalie Martinez jako Jamie Lovato.

O tym, co wydarzy się w pierwszym odcinku dziewiątego sezonu dowiemy się już 6 kwietnia o godzinie 15:35!

Zabójcze umysły, sezon 14

Criminal minds, 14
(15 odcinków po 60 min)

PREMIERA: WTOREK 13 KWIETNIA O GODZINIE 20:10

Emisja kolejnych odcinków serialu od poniedziałku do piątku o godzinie 20:10

Serial kryminalny opowiadający o grupie śledczych z Jednostki Analiz Behawioralnych – BAU doczekał się czternastego sezonu. „Zabójcze umysły”, stworzone przez Jeffa Davisa, to historia grupy ludzi, którzy pracują dla FBI jako członkowie BAU, wykorzystując analizę behawioralną i profilowanie do badania przestępstw i znalezienia ich sprawców. Nowe zagadki nie przestają zaskakiwać! Najbardziej doświadczonym agentem działu analizy behawioralnej jest niezastąpiony przy rozwiązywaniu nowych spraw David Rossi (Joe Mantegna).

Już w pierwszym odcinku czternastego sezonu dojdzie do dramatycznych wydarzeń. Przywódca kultu Benjamin David Merva (Michael Hogan) i jego zwolennicy wezmą Reida i Garcię jako zakładników. Członkowie BAU będą musieli nie tylko uratować swoich kolegów, ale także powstrzymać Benjamina przed realizacją złowrogiego planu. W międzyczasie David Rossi będzie próbował odnowić relację ze swoją byłą żoną, Krystall (Gail O’Grady). Czy tym razem czeka ich szczęśliwe zakończenie?

W serialu występują Joe Mantegna jako David Rossi, Paget Brewster jako Emily Prentiss, Matthew Gray Gubler jako Dr. Spencer Reid, A.J. Cook jako Jennifer Jareau, Kirsten Vangsness jako Penelope Garcia, Aisha Tyler jako Dr. Tara Lewis, Adam Rodriguez jako Luke Alvez, Gail O’Grady jako Krystall oraz Daniel Henney jako Matthew Simmons.

Pierwsze odcinki czternastego sezonu pojawią się na kanale FOX już we wtorek 13 kwietnia o godzinie 20:10.

Lucyfer, sezon 3

Lucifer 3
(18 odcinków po 60 min)

PREMIERA: PIĄTEK 9 KWIETNIA O GODZINIE 14:35

W trzecim sezonie Lucyfer będzie przechodził kryzys tożsamości. Po tym, jak obudził się na pustyni ze skrzydłami, próbuje ustalić, co właściwie się wydarzyło i skąd pochodzą skrzydła. Brat Lucyfera, Amenadiel (D.B. Woodside), stara się przyzwyczaić do życia na ziemi, ale co chwila przytrafia mu się coś nowego. Chloe wraz z nowym przełożonym (Tom Welling) badają sprawę biznesmena, który został znaleziony martwy na środku pustyni. Okazuje się, że został on porwany przez tych samych ludzi co Lucyfer. Używając swoich nadprzyrodzonych mocy do przesłuchiwania podejrzanych, Lucyfer dowiaduje się, że za morderstwem może stać tajemniczy mężczyzna zwany Sinnermanem.

W serialu występują Tom Ellis jako Lucyfer Morningstar, Lesley-Ann Brandt jako demonica Mazikeen, Lauren German jako detektyw Chloe Decker, Rachael Harris jako dr Linda Martin, D.B. Woodside jako Amenadiel, Kevin Alejandro jako Dan Espinoza, Scarlett Estevez jako Trixie, Aimee Garcia jako Ella oraz Tricia Helfer jako Mama.

O tym, co w trzecim sezonie przydarzy się Lucyferowi, dowiemy się już 9 kwietnia o godzinie 14:35 w FOX.Białe kołnierzyki, sezon 2-3

White collars 2-3
(16+16 odcinków po 60 min)

PREMIERA DRUGIEGO SEZONU: ŚRODA 7 KWIETNIA O GODZINIE 11:45

Agent FBI, Peter Burke (Tim DeKay) oraz były fałszerz Neal Caffrey (Matt Bomer) kontynuują swoją nietypową współpracę. Ich następnym celem jest ujawnienie tożsamości niejakiego Architekta, który jest poszukiwany za obrabowanie banków. W drugim i trzecim sezonie Peter i Neal prowadzą serię interesujących śledztw.

W serialu występują Matt Bomer jako Neal Caffrey, Tim DeKay jako Agent Peter Burke, Willie Garson jako Mozzie, Tiffani Thiessen jako Elizabeth Burke, Marsha Thomanson jako Diana oraz Diahann Carroll jako June.

O tym, co nowego przydarzy się Nealowi i Peterowi przekonamy się 7 kwietnia o godzinie 11:45 w FOX.

KWIECIEN NA FOX COMEDY

Resident Alien, sezon 1

Resident Alien 1
(12 odcinków po 42 min)

PREMIERA: SOBOTA 17 KWIETNIA O GODZINIE 21:00 (2 odcinki)

Kolejne odcinki w każdą sobotę o godzinie 21:00 (2 odcinki)

Statek kosmiczny rozbija się po uderzeniu pioruna w pobliżu niewielkiego miasta Patience w stanie Kolorado. Pilotem statku jest kosmita (Alan Tudyk), który ma misję zniszczenia życia na Ziemi, ale bez statku nie może wrócić z powrotem. Przybiera więc tożsamość lekarza z małego miasteczka, Harry’ego Vanderspeigle. Poznając ludzi, przybysz zaczyna mieć dylemat moralny co do swojej tajnej misji na Ziemi. Jako jedyny lekarz w okolicy zostaje poproszony o zbadanie ciała lekarza, który zmarł w podejrzanych okolicznościach. Jego dziwne zachowanie jest odrażające, ale akceptowane przez resztę społeczności. Jedynym problemem dla kosmity jest dziewięcioletni chłopiec, Max (Judah Prehn), który z jakiejś przyczyny jako jedyna istota ludzka potrafi dostrzec jego prawdziwą twarz.

O wcieleniu się w rolę przybysza z kosmosu w jednym z wywiadów opowiedział Alan Tudyk: – Scenariusz od razu mi się spodobał. Na początku serialu jest taka scena, w której kosmita uczy się mówić jak człowiek i ogląda serial ,,Prawo i porządek”, i robi wszystko na opak… to zachowanie od razu było dla mnie bardzo ekscytujące, ponieważ wiedziałem, że będzie on musiał nauczyć się wszystkiego od zera.

Serial powstał na podstawie komiksu „Resident Alien”” stworzonego przez Peter’a Hogan’a i Steve’a Parkhouse’a.

W serialu występują Alan Tudyk jako Dr. Harry Vanderspeigle/Kosmita, Sara Tomko jako Asta Twelvetrees, Corey Reynolds jako szeryf Mike Thompson, Alice Wetterlund jako D’arcy Bloom, Levi Fiehler jako Ben Hawthorne oraz Judah Prehn jako Max Hawthorne.

O tym, czy przybyszowi z innej planety uda się zaaklimatyzować na Ziemi dowiemy się w sobotę 17 kwietnia o godzinie 21:00 na kanale FOX Comedy!

Futurama, sezon 1

Futurama 1
(13 odcinków po 30 min)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 12 KWIETNIA O GODZINIE 20:00 (2 odcinki)

Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 (2 odcinki)

Przypadkowo zamrożony dostawca pizzy Philip Fry budzi się po 1000 latach. Zostaje przyjęty przez swojego jedynego potomka, starego i zepsutego naukowca, który jest właścicielem małej firmy kurierskiej. Fry spotyka jednooką Leelę, która jako doradca zawodowy poleca mu przyjąć pracę dostawcy. Fry’owi nie podoba się ten pomysł i ucieka do miasta, gdzie spotyka Bender’a, robota alkoholika, który również porzucił pracę i ta nietypowa dwójka zostaje przyjaciółmi. Fry wkrótce jednak wpada w depresję, ponieważ uświadamia sobie, że nigdy nie będzie mógł wrócić do swojego starego życia i wraca do Leeli, która zdaje sobie sprawę, że nienawidzi swojej pracy i rezygnuje. Cała trójka ląduje u wujka Fry’a.

Głosów kreskówkowym postaciom użyczyli wybitni amerykańscy aktorzy, w tym Billy West, Katey Sagal, John DiMaggio, Tress MacNeille, Phil LaMarr, Lauren Tom i wielu innych.

Pierwszy odcinek serialu Futurama pojawi się w poniedziałek 12 kwietnia o godz. 20:00 na kanale FOX Comedy! Drugi sezon serialu Futurama pojawi się 20 kwietnia, a trzeci sezon 30 kwietnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *