Premiery lipca na FOX Comedy

W lipcu na FOX Comedy powracają dwie hitowe produkcje! Widzów odwiedzi Jess ze swoją paczką chłopaków w finałowym, siódmym sezonie produkcji Jess i chłopaki, a także Bob Belcher wraz z żoną Tiną i trójką dzieci, aby przygotować wszystkim najlepsze burgery w mieście w ósmym sezonie animacji Bob’s Burgers. Po przerwie wracają również nieustraszeni Agenci Paranormalni!

 

 

JESS I CHŁOPAKI, sezon 7
New Girl, season 7
(8 odcinków po 30 minut)

PREMIERA: NIEDZIELA 15 LIPCA O GODZ. 22:00 (2 ODCINKI)
Emisja: niedziele od godz. 22:00 (2 odcinki)

Jess (Zooey Deschanel) to atrakcyjna, trzydziestokilkuletnia dziewczyna, która po zerwaniu ze swoim wieloletnim chłopakiem próbuje się odnaleźć w życiu singla. Stanęła przed wyzwaniem znalezienia sobie nowego mieszkania i tak właśnie trafiła na trójkę samotnych, przystojnych facetów – barmana Nicka, casanovę Schmidta i trenera „Coacha” Erniego. Wprowadzając się do nich, nie wiedziała, że jej życie ani przez chwilę nie będzie nudne!

Początkowo 6. sezon planowany był jako finałowy, jednak postanowiono dokręcić dodatkowe osiem odcinków mieszczących się w sezonie 7., który z kolei umiejscowiony jest trzy lata później. Co spotka tę zgraną paczkę tym razem?

W pierwszym odcinku Nick i Jess wracają ze swojej romantycznej wycieczki po Europie, natomiast Cece i Schmidt mają problemy ze zorganizowaniem przyjęcia urodzinowego ich córce.

Zooey Deschanel, odtwórczyni roli tytułowej Jess, w jednym z wywiadów opowiada o swoich odczuciach dotyczących zakończenia serialu i skrócenia go do ośmiu odcinków:

To dobra decyzja. Pracowaliśmy nad serialem przez długi czas, że teraz chcieliśmy zakończyć go w dobrym stylu, nie wpinając się, że musi to być kilkanaście odcinków. To prawdziwy wyczyn i jestem bardzo dumna z tego, że w jakimś sensie wspólnie napisaliśmy kolejny rozdział dla telewizji komediowej. To trochę słodko-gorzka sytuacja, ponieważ będę tęsknić za wszystkimi moimi przyjaciółmi. Uwielbiam ludzi, z którymi pracowałam przez te wszystkie lata.

Również Jake Johnson opowiada o swoich odczuciach na temat ostatniego sezonu:

Naprawdę podoba mi się to, co wydarzyło się między Nickiem i Jess. Trudno będzie mi brać udział w jakimkolwiek innym projekcie niż „Jess i chłopaki”. Zaczynając pracę w tym serialu, nie miałem pojęcia, w co się pakuję. Nie zdawałem sobie sprawy, że to przedsięwzięcie na siedem lat.

Jak zakończą się losy „Jess i chłopaków”? Tego wszystkiego dowiemy się już w niedzielę 15 lipca o godz. 22:00 na kanale FOX Comedy

BOB’S BURGERS, sezon 8
Bob’s Burgers, season 8
(21 odcinków po 30 minut)

PREMIERA: SOBOTA 28 LIPCA O GODZ. 22:00 (4 ODCINKI)
Emisja: soboty od godz. 22:00 (4 odcinki)

Serial Bob’s Burgers opowiada o perypetiach Boba Belchera, który wraz z pomocą żony i trójki dzieci prowadzi restaurację Bob’s Burgers. Mężczyzna stawia sobie wielkie cele, jednak jego rodzina nie daje sobie rady z prowadzeniem interesu. Pomimo kiepskiej lokalizacji i braku klientów, starają się, aby ponowne otwarcie restauracji przyniosło sukces.

W ósmym sezonie Bob’s Burgers na bohaterów czeka wiele dziwnych i niebezpiecznych sytuacji: Bob postanawia zorganizować brunch, podczas którego próbuje rywalizować z Jimmym Pesto, Louise prosi Millie o pomoc w znalezieniu winnego, który zaatakował laleczki terapeutyczne pana Fronda, natomiast w noc Halloween Linda próbuje zaimponować dzieciom, zabierając je na poszukiwania wilka, który terroryzuje miasto. Tymczasem okaleczony Bob podejrzewa, że Teddy zmienił się w wilkołaka.

Premierowy odcinek sezonu 8. będzie zupełnie inny niż dotychczasowe. Twórcy postanowili stworzyć konkurs, w którym fani mogli wysyłać im własne szkice inspirowane postaciami Bob’s Burgers. Widzowie wysyłali projekty postaci, tła i wszystkiego, co tylko przyszło im do głowy. Ze wszystkich prac stworzono premierowy odcinek, którego każda scena zbudowana została z innych projektów. O całym przedsięwzięciu w jednym z wywiadów opowiedział Loren Bouchard, twórca serialu:

Uwielbiamy robić dla naszych fanów wszystko, co tylko możemy. W tym przypadku jest to właściwie sytuacja: od fana dla fana. Dostaliśmy mnóstwo prac i wykorzystaliśmy wszystkie te, z których mogliśmy stworzyć spójną całość. Zdecydowaliśmy się na zmienianie stylu w każdej scenie. Nad tym projektem pracowało wielu ludzi. Wcale nie chcieliśmy wybierać tych najpiękniejszych i najbardziej dopracowanych szkiców, chcieliśmy wybrać te, które nas po prostu zainteresowały. Jeśli chodzi o mnie – uwielbiam oglądać ten odcinek, ponieważ mogę na nowo odkrywać ten serial i go reinterpretować.

8. sezon Bob’s Burgers premierowo już 28 lipca o godz. 22:00 tylko na FOX Comedy

POWRÓT PO PRZERWIE

AGENCI PARANORMALNI, sezon 1
Ghosted, season 1

PREMIERA: SOBOTA 14 LIPCA OD GODZ. 22:55 (ODCINEK 11 i 12)
Emisja: soboty od godz. 22:00 (4 odcinki)

KOMEDIE NA FOX COMEDY

PIĄTEK 6 LIPCA

Seks w wielkim mieście 2 O GODZ. 22:00

SOBOTA 14 LIPCA

Austin Powers i Złoty Członek O GODZ. 14:40

SOBOTA 21 LIPCA

Austin Powers 2 – Szpieg, który nie umiera nigdy O GODZ. 20:05


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *