Listopad 2017 na kanale FOX Comedy

W listopadzie na FOX Comedy każdy widz, który będzie miał ochotę pośmiać się i zobaczyć jak wyglądałoby Z Archiwum X w wersji komediowej, będzie miał na to szansę! Już w pierwszych dniach miesiąca będzie można obejrzeć premierę nowego serialu komediowego Agenci paranormalni (Ghosted). Oprócz tego na widzów czeka 8. sezon Współczesnej rodziny oraz 7. sezon Bob’s Burgers.

 

AGENCI PARANORMALNI, sezon 1
Ghosted, season 1
(13 odcinków po 30 minut)

PREMIERA: NIEDZIELA 5 LISTOPADA OD GODZ. 16:05 (2 ODCINKI)
Emisja: niedziele od godz. 16:05 (2 odcinki)

Każdy widz, który ma ochotę pośmiać się i zobaczyć jak wyglądałoby Z Archiwum X w wersji komediowej już niedługo będzie miał na to szansę! Wszystko dzięki FOX Comedy, na którym już w pierwszych dniach listopada będzie można obejrzeć premierę nowego serialu komediowego Agenci paranormalni (Ghosted).

Cyniczny sceptyk Leroy Wright (Craig RobinsonTo już jest koniec) oraz genialny wyznawca zjawisk nadprzyrodzonych Max Jennifer (Adam ScottWielkie kłamstewka) zostają zrekrutowani przez tajną agencję rządową, znaną jako Biurowe Podziemie, by ratować ludzką rasę przed kosmitami. Ci dwaj są jak ogień i woda, ale muszą nauczyć się ze sobą współpracować. Prowadząc poszukiwania agenta, przy okazji wykrywają działalność obcych oraz mrożące krew w żyłach, „niewyjaśnione” zjawiska nadprzyrodzone w ich własnym mieście, Los Angeles.

Agenci paranormalni zadebiutują na FOX Comedy w niedzielę 5 listopada o godz. 16:05!

WSPÓŁCZESNA RODZINA, sezon 8
Modern Family, season 8
(22 odcinki po 30 minut)

PREMIERA: ŚRODA 1 LISTOPADA OD GODZ. 22:00 (2 odcinki)
Emisja: środy od godz. 22:00 (2 odcinki)

Jay (Ed O’NeillŚwiat według Bundych) ma dorosłe dzieci, wnuki i atrakcyjną, młodą żonę Glorię (Sofia VergaraGorący pościg), która ma własnego syna z pierwszego małżeństwa. Wszyscy razem pokonują różnice pokoleniowe, kulturowe i społeczne.

W premierowym odcinku nowego sezonu klan Dunphych właśnie zakończył fantastyczny, tygodniowy pobyt w Nowym Jorku. Podczas gdy dzieciaki mają wrócić do domu samolotem, Claire (Julie Bowen) i Phil (Ty Burrell) zamierzają jechać samochodem przez cały kraj. Jednak nie informując o tym pozostałych, obie grupy postanawiają pozostać w mieście, by przeżyć więcej przygód. Jay zostaje zmuszony do odgrywania roli arbitra, gdy Gloria i jej siostra Sonia wywołują awanturę podczas rodzinnego wesela. Tymczasem w Missouri, Mitch (Jesse Tyler Ferguson) traci cierpliwość do rodziny Cama (Eric Stonestreet), podczas czuwania przy łożu śmierci 95-letniej babci.

Współczesna rodzina powróci na ekrany FOX Comedy w środę 1 listopada o godz. 22:00!

BOB’S BURGERS, sezon 7
Bob’s Burgers, season 7
(22 odcinki po 30 minut)

PREMIERA: SOBOTA 4 LISTOPADA OD GODZ. 22:00 (4 odcinki)
Emisja: soboty od godz. 22:00 (4 odcinki)

Animowany serial komediowy o mężczyźnie o imieniu Bob (H. Jon Benjamin), jego rodzinie i ich restauracji serwującej hamburgery. Już sam początek sezonu przyniesie rodzinie Belcherów niesamowite przygody. Kiedy ich najmłodsza córka zapada na ciężką grypę, Linda – matka dziewcznynki, usiłuje dostarczyć jej ulubioną zabawkę, czyli Kuchi Kopi. Niestety ta niechcący ląduje w toalecie, a potem w mikrofalówce. Po tym, jak dziewczynka poprzysięga, że nigdy nie wybaczy mamie tego, że zepsuła jej zabawkę, zapada w gorączkowy sen wypełniony szalonymi przygodami.

W 7. sezonie gościnnie użyczą swoich głosów takie gwiazdy jak: John Olivier czy Zach Galifianakis (seria Kac Vegas).

Pyszne burgery Boba będzie można skosztować tylko na FOX Comedy już 4 listopada od godz. 22:00!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *