Premiery w styczniu na FOX Comedy

Już w styczniu na kanale FOX Comedy widzów czeka premiera siódmego sezonu najbardziej niepoprawnego politycznie serialu komediowego – Ostatni prawdziwy mężczyzna. Dodatkowo będziemy śledzić dalsze losy bohaterów serialu Biuro, który powróci z drugim sezonem. Natomiast każdy miłośnik filmów komediowych znajdzie dla siebie takie pozycje jak: Sposób na teściową, Akademia Policyjna 7: Misja w Moskwie, Idol z piekła rodem, Zamiana ciał czy Zakonnica w przebraniu 2: Powrót do habitu.

 

OSTATNI PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA, sezon 7
Last Man Standing, season 7
(22 odcinki po 30 minut)

PREMIERA 7. SEZONU: PONIEDZIAŁEK 7 STYCZNIA O GODZ. 21:05
Emisja: od poniedziałku do piątku od godz. 20:05 (4 odcinki w tym 2 nowe)

Już na początku stycznia na kanale FOX Comedy widzów czeka premiera siódmego sezonu najbardziej niepoprawnego politycznie serialu komediowego – Ostatni prawdziwy mężczyzna. Głową rodziny Baxterów jest republikanin Mike Baxter (Tim AllenŚnięty Mikołaj) – mistrz zdrowego rozsądku w politycznie poprawnym świecie, a zawodowo dyrektor marketingu sieci sklepów Outdoor Man, oferujących sprzęt campingowy i myśliwski. Prowadzi wideoblog, który ma na celu promocję firmy z akcesoriami dla „prawdziwego mężczyzny”, a jednocześnie próbuje odpowiedzieć na pytanie: „Co się stało z mężczyznami?”.

Jak to się mówi, duża rodzina to duże wyzwania! Mike i Vanessa niecierpliwie czekają na powrót swojej najmłodszej córki Eve z akademii lotnictwa. Tymczasem Ryan, który nie podziela poglądów swojego teścia, ma pewne opinie na temat bieżących wydarzeń w kraju, co doprowadza do szokującej zapowiedzi z jego strony. Co zrobi bohater? Unikający okazywania emocji po śmierci ojca Mike w końcu zaczyna myśleć o nim tak pozytywnie, jak nie był w stanie nigdy za jego życia. U córek Baxterów też spore zmiany – Kristin ma nowy pomysł na biznes, a Mandy zmienia styl ubioru swojego męża Kyle’a na bardziej pasujący do jego nowej korporacyjnej pracy.

Jak potoczą się dalsze przygody rodziny Baxterów? Dowiemy się już w poniedziałek 7 stycznia o godz. 21:05 tylko na FOX Comedy!

BIURO, sezon 2
The Office, season 2
(22 odcinki po 30 minut)

SEZON 2: ŚRODA 2 STYCZNIA OD GODZ. 16:50 (3 ODCINKI)
SEZON 3: OD PIĄTKU 11 STYCZNIA
SEZON 4: OD ŚRODY 23 STYCZNIA
Emisja od poniedziałku do piątku od godz. 16:50 (3 odcinki)

Serial oparty jest na brytyjskiej produkcji o tym samym tytule. Biuro to niezwykle ceniony serial, wielokrotnie honorowany prestiżowymi nagrodami Emmy. Jest to komedia o miejscu pracy – tytułowym biurze – obnażająca życie garstki apatycznych pracowników w średnim wieku, którzy na co dzień większość swojego czasu spędzają w firmie dostarczającej papier. Wśród grupy współpracowników pojawiają się dyskusje na temat awansów, obawy dotyczące zwolnień, a także rywalizacja. Kierownikiem firmy jest ekscentryczny, samolubny, ale również zabawny Michael Scott (Steve Carell). Obiektem jego niewybrednych żartów w pierwszej kolejności staje się cicha, lecz czarująca recepcjonistka Pam Beesly (Jenna Fischer). Piątkę głównych bohaterów uzupełniają też podlizujący się szefowi Dwight Schrute (Rainn Wilson), utalentowany sprzedawca Jim Halpert (John Krasinski) oraz obojętny na wszystko pracownik tymczasowy Ryan Howard (BJ Novak).

W odcinku otwierającym drugi sezon pracownicy firmy Dunder Mifflin muszą przetrwać doroczną ceremonię rozdania biurowych nagród, którą prowadzi w miejscowej knajpce ich nadęty szef Michael. Dalej będzie tylko lepiej, bo kiedy szefa nie będzie w biurze, jego podwładni zorganizują biurowe igrzyska olimpijskie, w ramach których pracownicy rywalizują w absurdalnych konkurencjach.

W obsadzie produkcji obaczymy takie gwiazdy jak: Steve Carell, John Krasinski, Jenna Fischer, Rainn Wilson, Oscar Nuñez, BJ Novak, Mindy Kaling, Ed Helms, Craig Robinson i inni.

Drugi sezon Biura już w środę 2 stycznia od godz. 16:50 na kanale FOX Comedy! 

KOMEDIOWY STYCZEŃ Z FOX COMEDY

ZAKONNICA W PRZEBRANIU 2: POWRÓT DO HABITU
WTOREK 1 STYCZNIA O GODZ. 12:45

SPOSÓB NA TEŚCIOWĄ
WTOREK 1 STYCZNIA O GODZ. 14:50

STRASZNY FILM 3
WTOREK 1 STYCZNIA O GODZ. 21:55

STRASZNY FILM 4
WTOREK 1 STYCZNIA O GODZ. 23:35

IDOL Z PIEKŁA RODEM
PIĄTEK 4 STYCZNIA O GODZ. 22:00

AKADEMIA POLICYJNA 7: MISJA W MOSKWIE
NIEDZIELA 6 STYCZNIA O GODZ. 16:50

ZAMIANA CIAŁ
PIĄTEK 11 STYCZNIA O GODZ. 22:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *