Listopad 2017 na kanale CBS Reality

W listopadzie szczególnie CBS Reality poleca premierę 2. sezonu produkcji własnej CBS Reality „Matki morderców”, w której prowadzący wraz z zespołem ekspertów bada, na ile trudne dzieciństwo mogło pchnąć seryjnych morderców do popełnienia zbrodni.

 

W nadchodzącym miesiącu CBS Reality zaprasza również do obejrzenia 1. sezonu serii „Tajniki zbrodni”. Program przedstawia najgłośniejsze sprawy kryminalne, które wydarzyły się w Australii.

MATKI MORDERCÓW
PRODUKCJA WŁASNA CBS REALITY
Sezon 2.

Od 6 do 10 listopada o 21:00

Każdy jest czyimś dzieckiem, nawet seryjny morderca…

Gospodarzem programu jest specjalista do spraw kryminalnych, Donal MacIntyre. Prowadzący wraz z zespołem ekspertów bada, na ile trudne dzieciństwo mogło pchnąć seryjnych morderców do popełnienia zbrodni. Czy to relacje pomiędzy nimi a matkami przyczyniły się do tego, że stali się bezlitosnymi zbrodniarzami?

Nowy sezon produkcji własnej CBS Reality to analiza pięciu nowych wstrząsających historii i jeszcze bardziej dysfunkcyjnych relacji morderców z matkami.

TAJNIKI ZBRODNI
Sezon 1.

Od 13 do 23 listopada w dni powszednie o 21:00

Program przedstawia najgłośniejsze sprawy kryminalne, które wydarzyły się w Australii i gościły na pierwszych stronach gazet, niekiedy na całym świecie.

Seria ujawnia szokujące fakty związane z morderstwami, których dopuścili się członkowie rodzin i kochankowie, brutalnymi zabójstwami dokonanymi przez nastolatków, oszustwami, przemocą i fatalnymi w skutkach obsesjami, jak również przypadkami rażących zaniedbań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *