MediaZapowiedzi TV

Premiery lutego na kanałach FOX i FOX Comedy

Luty na FOX i FOX Comedy to przede wszystkim premiery seriali! Na FOX pojawi się wyczekiwana przez widzów druga część dziesiątego sezonu The Walking Dead, z której dowiemy się, jak nasi ulubieni bohaterowie przeżyją kolejne wyzwania rzucane przez los. Drugą premierą lutego jest Stumptown, opowiadający o trudach pracy niekonwencjonalnej detektyw z Portland. Na FOX z nowym, siódmym już sezonem powróci również Castle. Na FOX Comedy premierowo pojawi się dziesiąty sezon Bob’s Burgers, który niezmienne rozśmiesza do łez. Luty to też czas miłości, więc nie może zabraknąć filmowych nowości, dzięki którym poczujemy walentynkowy nastrój: Jeszcze dłuższe zaręczyny oraz Na pewno, być może.

 

 

 

 

 

STUMPTOWN
Stumptown
(18 odcinków po 60 min)
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 3 LUTEGO O GODZINIE 21:05
Emisja: w poniedziałki o 21:05

Oparty na serii powieści graficznych o tej samej nazwie, Stumptown ukazuje przygody Dex Pariosem, silnej, asertywnej i bystrej weteranki armii, która ma skomplikowane życie miłosne, długi hazardowe i brata w Portland, którym musi się zająć. Umiejętności wyniesione z wojska czynią ją świetnym prywatnym detektywem, ale jej zuchwały, nieskruszony styl bycia sprawia, że jest celem dla przestępców, a lokalna policja nie chce z nią współpracować. W roli głównej możemy podziwiać aktorski kunszt Cobie Smulders (Jak poznałem waszą matkę), która wciela się w niesforną panią detektyw. W serialu występują również Jake Johnson, Michael Ealy, Camryn Manheim, Adrian Martinez, Tantoo Cardinal oraz Cole Sibus. Serial został stworzony przez Jasona Richmana i wyreżyserowany przez Jamesa Griffithsa.

Cobie Smulders zdradziła kilka szczegółów na temat swojej bohaterki:
Dex to skomplikowana kobieta, która nie przeprasza za to, kim jest. Cierpi na zespół stresu pourazowego, z którym sobie nie radzi. Ma problemy z alkoholem i z hazardem. To osoba, która żyje chwilą.

Nie tylko Dex zwróci uwagę widzów Stumptown, jak twierdzi aktor Jake Johnson:W Stumptown nie ma postaci, która nie byłaby interesująca i nie miałaby ciekawej historii. Widzowie na pewno będą chcieli śledzić losy bohaterów, tak jak ja. W serialu jest wszystko: napięcie, zabawa i romans.

Skomplikowane życie Dex możemy śledzić w poniedziałki od 3 lutego o godzinie 21:05 tylko na FOX!

THE WALKING DEAD 10
The Walking Dead 10b
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 24 LUTEGO O GODZINIE 22:00

The Walking Dead wraca z drugą odsłoną najnowszego sezonu i przyniesie wiele odpowiedzi na pytania dręczące widzów po poprzednich odcinkach. Zarówno Gamma (Thora Birch), jak i córka Alfy, Lydia (Cassady McClincy), ostatnio widziana, gdy wchodziła sama na terytorium matki, będą miały duży wpływ na pozostałą część dziesiątego sezonu.

— Myślę, że w pierwszej połowie sezonu Alfa w jakiś sposób wygrała i w tym momencie jest 1:0 dla niej. Powrót na drugą połowę będzie ekscytujący po tym, jak Lidia uciekła sama i nie wiemy, gdzie jest. Jaka będzie reakcja Gammy, która wie, że Lydia jednak żyje? Część naszych postaci jest uwięziona w jaskini. Pod koniec sezonu jest wiele znaków zapytania — powiedziała producentka wykonawcza Denise Huth podczas premierowego pokazu drugiej części dziesiątego sezonu.

Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku przed przerwą Carol (Melissa McBride), Daryl (Norman Reedus), Aaron (Ross Marquand) i inni zostali otoczeni przez Szeptaczy, wpadając w pułapkę Alfy (Samantha Morton).

— Uwięziliśmy grupę ludzi w jaskini pełnej Szeptaczy, więc musimy opowiedzieć tę historię. To z pewnością będzie duża część kontynuacji dziesiątego sezonu. Granica została przekroczona przez obie strony. Były te akty wojny, a więc sprawy przybierają na sile bardzo, bardzo szybko. W pewnym sensie dochodzimy do wielkiego konfliktu między Szeptaczami a ludźmi powiedziała producentka wykonawcza i główna scenarzystka serialu Angela Kang

Co wydarzy się w drugiej części dziesiątego sezonu? The Walking Dead 10 powraca z nowymi odcinkami w poniedziałek 24 lutego o 22:00 na kanale FOX.

Dla wszystkich widzów, którzy nie mogą spać w nocy, FOX ma bardzo dobre wieści – premierowe odcinki będzie można oglądać na antenie kanału co poniedziałek o 3:30 w nocy, czyli pół godziny po premierze w USA.

CASTLE 7
Castle 7
(23 odcinki po 60 min)
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 10 LUTEGO O GODZINIE14:30
Emisja: od poniedziałku do piątku po dwa odcinki dziennie od 14:30

Richard Castle, popularny autor kryminałów, pomaga detektyw Kate Beckett z wydziału zabójstw nowojorskiej policji w ściganiu najgroźniejszych przestępców w mieście. Ich zawodowe relacje wkrótce przeradzają się w coś bardziej osobistego. W pierwszym odcinku nowego sezonu nie zabraknie emocji, w końcu wszyscy fani serialu czekali na bajkowy ślub Richarda i Kate. Niestety w finale poprzedniej serii samochód, którym Richard jechał na swój ślub, został zepchnięty i stanął w płomieniach. Cała uwaga skupia się na Kate, która musi zmierzyć się z najtrudniejszą sprawą w swojej policyjnej karierze i rozwikłać zagadkę wypadku. Zrozpaczona niedoszła panna młoda martwi się o życie narzeczonego.

W serialu występują Nathan Fillion, Stana Katic, Jon Huertas, Seasmus Dever, Tamala Jones, Molly C. Quinn, Susan Sullivan i Penny Johnson Jerald.

Jak zakończy się śledztwo w sprawie Richarda i czy wreszcie dojdzie do długo oczekiwanego ślubu? Tego dowiemy się w nowym sezonie Castle, którego premierowy odcinek pojawi się w poniedziałek 10 lutego o godzinie 14:30 na FOX.

 

 

BOB’S BURGERS 10
Bob’s Burgers season 10
(22 odcinki po 30 min)
PREMIERA: NIEDZIELA 23 LUTEGO O GODZINIE 23:00 (2 ODCINKI)
Emisja: niedziele 23:00

Animowana komedia Bob’s Burgers opowiada o perypetiach Boba Belchera, który z pomocą żony Lindy i trójki dzieci prowadzi restaurację z burgerami. Burgerownia to jedyny sposób Boba na utrzymanie całej rodziny w ryzach. Nie zawsze mu się to jednak udaje, a restauracyjny interes potrafi przysporzyć wielu kłopotów, co prowadzi do mnóstwa zabawnych sytuacji. Serial był wielokrotnie nominowany do nagród Emmy, dwukrotnie zdobywając tę najważniejszą telewizyjną nagrodę w kategorii najlepszego programu animowanego. Głosów kreskówkowym postaciom użyczyli wybitni amerykańscy aktorzy i komicy, m.in. Sarah Silverman, Megan Mullally czy Jenny Slate.

Podobnie jak w każdym poprzednim sezonie Bob’s Burgers, dziesiąty sezon wygląda na zabawny na podstawie samych tytułów odcinków. Już w pierwszym odcinku Bob zgubi pierścionek, który kupił Lindzie z okazji rocznicy. W międzyczasie siostra Lindy, Gayle poprosi ją o pomoc w wyleczeniu zapalenia spojówek, którego dostała przez swojego kota, aczkolwiek nie będzie to proste zadanie, bo Gayle zamyka oczy, gdy tylko kropla zbliża się do jej oka. Louise przekona Tinę, że okulary, które dostała to specjalne okulary szpiegowskie przysłane przez przypadek.

WALENTYNKOWY WEEKEND Z FOX COMEDY

Już 14 lutego od 11:35 na FOX Comedy rozpoczyna się walentynkowy weekend. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dla swoich widzów najbardziej romantyczne filmy. Wśród filmowych hitów zobaczymy premierowo Jeszcze dłuższe zaręczyny i Na pewno, być może oraz inne komedie romantyczne.

JESZCZE DŁUŻSZE ZARĘCZYNY
The Five-Year Engament
PREMIERA: PIĄTEK 14 LUTEGO O GODZINIE 20:10

NA PEWNO, BYĆ MOŻE
Definitely, Maybe
PREMIERA: SOBOTA 15 LUTEGO O GODZINIE 20:10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *