Premiery w marcu na FOX

Marzec na kanale FOX to premiera 2. sezonu hitowego izraelskiego serialu Podwójna gra, który opowie zupełnie nową historię z nowymi bohaterami. Dodatkowo widzowie będą mogli zagłębić się w komiksowy świat wampirów w drugiej i trzeciej części serii Blade, a także zawitać do amerykańskiej piechoty morskiej w filmie Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej.

 

PODWÓJNA GRA, sezon 2
False Flag, season 2
(10 odcinków po 60 minut)
PREMIERA: NIEDZIELA 17 MARCA O GODZ. 20:10
Emisja niedziele o godz. 20:10 
False Flag – według definicji to działania pod obcą „flagą”, oznaczające tajne operacje rządowe, korporacyjne lub służb specjalnych odbywające się w obcych barwach narodowych.
Po raz kolejny producenci serialu postanowili zagłębić się w rządowe spiski, w które wplątane są nie tylko rządy, ale także zwykli obywatele, którzy po raz kolejny będą musieli walczyć o swoje życie!
Kiedy wybucha rurociąg z ropą naftową łączący Izrael z Turcją, pierwszym i bezpośrednim podejrzanym jest organizacja Hezbollah, która zagroziła Izraelowi, twierdząc, że rurociąg biegnie przez wody terytorialne należące do Libanu. Eitan – detektyw, którego poznaliśmy w pierwszym sezonie serialu – zostaje wezwany do nadzorowania tego wyjątkowo delikatnego śledztwa.
Drugi sezon produkcji skupia się na trzech rodzinach, których życie runęło na wieść o tym, że ich bliscy zaginęli w wybuchu rurociągu. Każda z tych rodzin szybko przekona się, że śmierć ich bliskich to tylko początek kłopotów, a codzienność zmieni się nie do poznania. Plotki, kłamstwa i oskarżenia, które z dnia na dzień zaczynają narastać, są nie do zniesienia. Jak się okaże, nie wszyscy są tacy święci, na jakich się kreują.
W drugim sezonie „Podwójnej gry” występują: Angel Bonanni jako Sean Tilson; Moris Cohen jako Eli Mazor; Mickey Leon jako Eitan Kopel; Hanna Azoulay Hasfari jako Miriam Levi; Hani Furstenberg jako Joan „Jo” Berger; Yousef „Joe” Sweid jako Amir Cohen.
Kto stoi za wybuchem i spiskiem? Czy rodziny rzeczywiście są niewinne?
Tego dowiemy się już w niedzielę 17 marca o godz. 20:10 tylko na FOX!

FILMOWY MARZEC NA FOX

BLADE: WIECZNY LOWCA II
SOBOTA 2 MARCA O GODZ. 20:10
WTOREK 5 MARCA O GODZ. 23:50

BLADE: MROCZNA TRÓJCA
SOBOTA 9 MARCA O GODZ. 20:10
WTOREK 12 MARCA O GODZ. 23:50

JARHEAD: ŻOŁNIERZ PIECHOTY MORSKIEJ
SOBOTA 16 MARCA O GODZ. 20:10
WTOREK 19 MARCA O GODZ. 23:50

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *